Zniewolona VOD TVP najlepsze seriale co obejrzeć?

kwi20
Serial Zniewolona VOD TVP i najlepsze seriale 2019

Najlepsze seriale co roku mają swojego faworyta, czyli tytuł, który zdobywa największą popularność wśród widzów. Filmy 2019 zdominował w tym zakresie ukraiński serial Zniewolona, który podbił także tegoroczny festiwal w Cannes. W Polsce odcinki serialu emitował program TVP 1, także poprzez płatną platformę VOD.

 

Zniewolona – ile odcinków serialu?

 

Wiosną 2020 dostępne są dwie serie serialu, liczące łącznie 48 odcinków, po 45 – 50 minut każdy. Polscy widzowie mają priorytetowe znaczenie dla producentów tego przeboju. Drugi sezon miał polską premierę 3 sierpnia 2019 – wcześniej niż miało to miejsce na rodzimym rynku ukraińskim.

 

Serial Zniewolona – streszczenie fabuły

 

Mamy tutaj wiele podobieństw do niegdysiejszego hitu Niewolnica Isaura. Zniewolona, to piękna i wykształcona Katierina Wierbicka, która chociaż wychowana jak dama, prawnie jest pozbawioną wolności chłopką pańszczyźnianą. Dla przypomnienia, kiedy Ameryka toczyła wojnę Północ-Południe o zniesienie niewolnictwa, w Rosji dokonana została reforma uwłaszczeniowa. Wolność uzyskało ponad 25 milionów osób, które do tej pory sprzedawane były jak „dusze” z wioskami i polami.

 

Zniewolona – sezon 3 potwierdzony

 

Producenci serialu docenili sukces, jaki produkcja odniosła w Polsce i kolejny sezon, ma być koprodukcją polsko-ukraińską. Data emisji, to najprawdopodobniej 2021 rok. Jako że tragedia Kiki i śmierć ukochanego Aloszy w drugim sezonie są nie do odwrócenia, w serialu ma pojawić się nowy amant i wątek miłosny. Plotki głoszą, że do tej roli ma być zatrudniony nieznany na razie aktor polski.

 

Serial Zniewolona VOD TVP

 

Zniewolona VOD TVP

 

Osoby, które przegapiły emisję serialu lub po prostu chcą obejrzeć go jeszcze raz mogą skorzystać z płatnej platformy VOD, która dostępna jest za skromne 9,99zł miesięcznie. Podobnie jak w wypadku CDA.pl czy HBO GO, możemy przeprowadzić bezładny, 14 dniowy test tej usługi. Platforma ta udostępnia nie tylko najlepsze seriale, co potwierdzają rankingi oglądalności. Widzowie mogą oglądać także nowe filmy i programy dokumentalne TVP.

 

Zalukaj czy CDA? Filmy darmowe jak to działa?

 

Zalukaj czy Cda? Filmy darmowe – jak to działa?

 

Nowe filmy 2019 trafiają na platformy TVP później niż oferują je internetowe portale udostępniające e-kino czy wideo online. Na naszym blogu porównaliśmy ofertę programową, jakość oraz koszty związane z popularnymi w Internecie serwisami streamingowymi. Część z nich, to niestety zwykli piraci, wprowadzających widzów w błąd, co do oferowanych usług. Warto skłonić się raczej w stronę legalnych podmiotów, jak chociażby polska firma z Wrocławia – CDA.pl.

kwi  20