Torba na laptopa jak etui na telefon

lut03
Damska torba na laptopa jak etui na telefon

Solidna torba na laptopa to zakup pierwszej potrzeby, który zaleca się zrealizować w pierwszej kolejności, po zakupie nowego komputera przenośnego. Tak samo, jak kupując nową komórkę, warto od razu wyposażyć ją w odpowiednie etui na telefon komórkowy. Zarówno notebook, jak i telefon to urządzenia drogie i mimo wszystkich technicznych osiągnięć, stosunkowo delikatne. Nawet mocarne Lenovo ThinkPad, które posiadają militarny certyfikat MIL-STD 810 wymagają odpowiedniego traktowania.

 

Torba na laptop jak etui na telefon

 

Dzięki dbałości o nasze gadgety, możemy znacznie dłużej cieszyć się ich znakomitym wyglądem i pełną funkcjonalnością. Pewną ciekawostką rynkową jest fakt, że podobnie jak malutki Apple iPhone X, czy Samsung Galaxy, są znacząco droższe od większości znacznie większych laptopów i notebooków, tak etui na telefon komórkowy, jest w wielu wypadkach bardziej kosztowne, niż całkiem porządna aktówka na laptop.

 

Jaka torba na laptopa?

 

Wybór torby czy etui na laptop, zależy od wielu czynników. Spróbujemy je tutaj wypunktować, w zależności od potencjalnego użytkownika danego produktu, poprzez rozmiar danego komputera, po rodzaj bagażu, jaki najlepiej odpowiada naszym potrzebom. Wiele zależy też od naszego budżetu. Znaczne różnice ceny będą zwiazane z marką producenta. Prestiżowe akcesoria Tumi czy Samsonite są bardzo dobrze wykonane i nie kosztują aż tyle, jak luksusowe marki Montblanc czy Louis Vuitton. 

 

Damska torba na laptopa

 

Torba na laptop: damska czy męska?

 

Chociaż laptop to zdecydowanie produkt uniseks, to już jego wygląd zewnętrzny często bywa elementem personalizacji przez użytkowników. Jako że bagaż ręczny stanowi widoczny element garderoby. Damska torba na laptopa, to często produkt znacznie bardziej elegancki, kolorowy, czy też wykonany z bardziej oryginalnych materiałów, niż typowe akcesoria męskie.

 

Torba na laptopa 17 cali

 

Czy zmieścimy laptop 17 cali, 15,6" czy 14 cali?

 

Rozmiar notebooka, który będziemy transportować ma tutaj ogromne znaczenie. Nie zapominajmy też, że często będziemy chcieli pomieścić też w tej torbie takie akcesoria komputerowe jak myszka bezprzewodowa, zasilacz do laptopa czy dodatkowa bateria.

 

Torba na ramię czy etui na laptopa

 

Torba na ramię czy może płaskie etui?

 

Duża, samodzielna aktówka, czy może poręczne etui, które zmieścimy w jakimś innym bagażu, jak plecak, czy typowa biurowa męska teczka skórzana? Pamiętajmy, że nasz codzienny bagaż często musi pomieścić także dodatkowe dokumenty, drobiazgi osobiste, a czasem także śniadanie do biura.

 

Torba na laptopa i etui na telefon komórkowy

 

Etui na telefon, musi być idealnie dopasowane pod konkretny model iPhone, Samsung Galaxy, czy też inne smartfony z systemem Android. Tak samo, torba na laptopa musi uwzględniać grubość i ciężar danego komputera przenośnego. Zupełnie inaczej można transportować cieniutki ultrabook Lenovo X1 Carbon, niż jest to w wypadku potężnej i dość ciężkiej mobilnej stacji roboczej HP ZBook G2. Scrascom posiada w ofercie akcesoria odpowiednie dla wszystkich sprzedawanych u nas komputerów. W naszej ofercie znajdują się wytrzymałe i estetyczne torby, wykonane z mocnego materiału Codura, przez renomowanego, polskiego producenta. Niektóre z nich, są w stanie bezpiecznie transportować zawartość o wadze do 15 kilogramów.

lut  03