Torba na laptopa jak etui na telefon

lut03
Etui na telefon jest jak torba na laptopa

Torba na laptopa to zakup pierwszej potrzeby, który zaleca się zrealizować w pierwszej kolejności, tak jak kupując komórkę, warto od razu wyposażyć ją w odpowiednie etui na telefon komórkowy. Zarówno laptop, jak i telefon to urządzenia drogie i mimo wszystkich technicznych osiągnięć, stosunkowo delikatne. Nawet laptopy Lenovo ThinkPad, które posiadają militarny certyfikat MIL-STD 810 wymagają odpowiedniego traktowania, tak byśmy jak najdłużej mogli cieszyć się ich znakomitym wyglądem i pełną funkcjonalnością. Pewną ciekawostką rynkową jest fakt, że podobnie jak malutki Apple iPhone X czy Samsung Galaxy są znacząco droższe od większości znacznie większych laptopów i notebooków, tak etui na telefon komórkowy jest w wielu wypadkach bardziej kosztowne niż całkiem porządna torba na laptopa.

 

Jaka torba na laptopa?

 

Wybór torby czy etui na laptopa zależy od wielu czynników. Spróbujemy je tutaj wypunktować, w zależności od potencjalnego użytkownika danego produktu, poprzez rozmiar danego laptopa, po rodzaj torby, jaki najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

 

Damska torba na laptopa

 

Torba na laptopa damska czy męska?

 

Chociaż laptop to zdecydowanie produkt uniseks, to już jego wygląd zewnętrzny często bywa elementem personalizacji przez użytkowników. Jako że torba stanowi widoczny element garderoby, damska torba na laptopa to często produkt znacznie bardziej elegancki, kolorowy, czy też wykonany z bardziej oryginalnych materiałów, niż gdyby to była typowa, utylitarna torba męska

 

Torba na laptopa 17 cali

 

Torba na laptopa 17 czy może 15,6 lub 14 cali?

 

Rozmiar notebooka, który będziemy transportować ma tutaj ogromne znaczenie. Nie zapominajmy też, że często będziemy chcieli pomieścić też w tej torbie takie akcesoria komputerowe jak myszka bezprzewodowa, zasilacz do laptopa czy dodatkowa bateria.

 

Torba na ramię czy etui na laptopa

 

Torba na ramię czy może etui na laptopa?

 

Duża, samodzielna torba, czy może poręczne etui, które zmieścimy w jakimś innym bagażu, jak plecak czy typowa biurowa męska teczka skórzana. Pamiętajmy, że nasz codzienny bagaż często musi pomieścić także dodatkowe dokumenty, drobiazgi osobiste, a czasem także śniadanie do biura.

Podobnie jak etui na telefon, gdzie dane akcesorium musi być idealnie dopasowane pod konkretny model iPhone, Samsung Galaxy czy też inne smartfony z systemem Android, torba na laptopa musi uwzględniać grubość i ciężar danego komputera przenośnego. Zupełnie inaczej można transportować cieniutki ultrabook Lenovo X1 Carbon, niż jest to w wypadku potężnej i dość ciężkiej mobilnej stacji roboczej HP ZBook G2.

lut  03