Tanie laptopy Wrocław - najlepsze komputery poleasingowe w 2019

gru17
Laptopy poleasingowe Wrocław

Wrocław, stolica Dolnego Śląska, to jeden z najdynamiczniej rozwijających się i najbogatszych ośrodków miejskich w Polsce. Wrocławianie to ludzie pracowici, rozsądni i szukający okazji. Stąd też w naszym mieście znaczną popularnością cieszą się komputery i laptopy poleasingowe klasy biznes. Świadomi nabywcy doskonale zdają sobie sprawę, że cechuje je najwyższa jakość wykonania, znacząco wydajniejsze podzespoły i drastycznie lepszy stosunek ceny do jakości, niż jest to w wypadku konsumenckiego sprzętu elektronicznego z marketów elektroniki. Spróbowaliśmy tutaj zebrać najpopularniejsze wsród Wrocławian oraz innych Klientów Scrascom modele laptopów poleasingowych, w różnych kategoriach zastosowań. Jak wiadomo, laptop jest trochę jak samochód: może być maleńki i lekki do mobilnych zastosowań, może imponować mocą oraz sprawiać wrażenie jako prestiżowy sprzęt na spotkaniach biznesowych. Tak samo jak samochody, laptopy klasy biznes są przedmiotem leasingu, a po jego zakończeniu i po przejściu gruntownego procesu serwisowego, powracają na rynek jako komputery poleasingowe.

 

Tanie laptopy poleasingowe Wrocław

 

Kategoria 1: poleasingowe laptopy ultra-mobilne 

 

Przeznaczone dla managerów spędzających wiele czasu w podróżach, na lotniskach i innych środkach komunikacji, laptopy ultra-mobilne muszą charakteryzować się następującymi cechami:

 

 • Mały rozmiar i waga, stąd też dominującą przekątną ekranu jest tutaj 12,5 cala,
 • Długi czas pracy na baterii, stąd też część laptopów ma możliwość instalacji dwóch baterii,
 • Zabezpieczenia danych przed włamaniem, a samego laptopa przed kradzieżą.

 

Absolutnym liderem tej kategorii okazał się zgrabny laptop poleasingowy Lenovo ThinkPad X250, który łączy w sobie wysoką wydajność procesora Intel Core i5 5gen, szybki (nowy) dysk półprzewodnikowy SSD, legendarną wytrzymałość potwierdzoną Certyfikatem wydanym przez Departament Obrony USA oraz klasycznym, prestiżowym wzornictwem, przejętym wraz z linią ThinkPad od amerykańskiego koncernu IBM:

 

Tanie laptopy Wrocław - poleasingowy ThinkPad X250

 

Klikając poniższy link możecie Państwo zapoznać się z dokładną charakterystyką tego wszechstronnego laptopa oraz obejrzeć szereg szczegółowych zdjęć:

 

>>>>>>>>>>   Laptop poleasingowy Lenovo ThinkPad X250   <<<<<<<<<<

 

 

Kategoria 2: poleasingowe ultrabooki

 

Ultrabooki pojawiły się jako odpowiedź Microsoft i grupy producentów sprzętu pracującego pod kontrolą MS Windows, na rosnącą popularność laptopów Apple MacBook Air. Główną cechą tej kategorii komputerów przenośnych jest wykorzystanie technologii zapewniających bardzo długi, często sięgający 10 godzin, czas pracy na bateriach. Jako kategoria Premium ultrabooki, co do zasady wyposażano w topowe procesory niskonapięciowe Intel oraz matryce IPS o wysokiej rozdzielczości. Z uwagi na swoje cechy, takie komputery kosztowały nierzadko powyżej 10 tysięcy złotych. Jako laptopy poleasignowe, możecie nabyć je Państwo za mniej niż 1/4 początkowej ceny - w Scrascom z roczną gwarancją oraz pełnym wsparciem serwisowym.

 

Chociaż sprzedajemy ultrabooki poleasingowe kilku wiodących producentów, także tutaj bezkonkurencyjny okazał się produkt biznesowej serii Lenovo ThinkPad, najwyższy przedstawiciel tej linii o nazwie ThinkPad X1 Carbon. Laptopy te znane są z tego że są w wielu kategoriach "naj":

 

 • Najlżejsze,
 • Najcieńsze,
 • Najwytrzymalsze,
 • I na koniec, co nie powinno dziwić, najdroższe.

 

W Scrascom możecie kupić taki "laptop dla Prezesa" w klasie A+, czyli w perfekcyjnym stanie estetycznym i wizualnym, za skromny ułamek początkowej ceny.

 

Tanie laptopy poleasingowe X1 Carbon Wrocław

 

Klikając poniższy link, możecie Państwo obejrzeć pełną charakterystykę tego wyjątkowego laptopa klasy premium, z unikalną matrycą dotykową o rozdzielczości 2K

 

 >>>>>>>   Laptop poleasingowy Lenovo ThinkPad X1 Carbon <<<<<<<

 

 

Kategoria 3: poleasingowe laptopy dla grafików oraz mobilne stacje robocze

 

Laptopy dla grafików, projektantów, architektów czy osób zawodowo lub amatorsko zajmujących się obróbką grafiki i wideo muszą posiadać szereg cech, które sprawiają, że są to jedne z najdroższych sprzętów komputerowych, dostępnych na rynku:

 

 • Wydajne, wielowątkowe, a co za tym idzie, wysokonapięciowe procesory Intel Core 7 lub Intel Xeon,
 • Dedykowane karty graficzne profesjonlanej serii Nvidia Quadro,
 • Wysokiej jakości wyświetlacze, wykonane w technologii IPS, z szerokim pokryciem skal odtwarzania barw sRGB oraz Adobe RGB,
 • Bogaty zestaw portów, pozwalających na szybki tranfer często objętościowych materiałów wejściowych i wyjściowych.

 

Wszystkie to sprawia, że ceny stacji roboczych nierzadko przybliżają się, a czasem przekraczają 20 tysięcy złotych. W Scrascom, możecie Państwo nabyć takie mocne laptopy poleasignowe dla grafików za ułamek ich początkowej cenie, mając pewność że zarówno wizualnie, jak i w zakresie efektywności będą one pracować nie gorzej niż nowy sprzęt. Naszym faworytem w tej kategorii jest unikalny Dell M3800, który łączy potężne podzespoły z jedną najniższych wag oraz grubości, dla laptopa tej klasy, a także wyposarzony jest w wyjątkowy wyświetlacz o rozdzielczości 4K:

 

Tanie laptopy poleasingowe Wrocław Dell M3800

 

Klikając poniższy link możecie Państwo przeczytać pełną charakterystykę tego wszechstronnego laptopa z matrycą 4K oraz obejrzeć szereg szczegółowych zdjęć:

 

>>>>>>>>>>   Laptop poleasingowy Dell M3800   <<<<<<<<<<

 

Kategoria 4: poleasingowe tablety i laptopy konwertowalne

 

Cechy łączące biznesowe laptopy konwertowalne, to przede wszystkim:

 

 • Praca pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 10 PRO,
 • Pełnosprawne procesory mobilne Intel Core i5 lub Core i7,
 • Wyświetlacze dotykowe o wysokiej rozdzielczości, często ze wsparciem pióra dotykowego,
 • Bardzo kompaktowe wymiary, ultra mała waga i grubość urządzenia.

 

Naszym jak i Państwa faworytem w tej kategorii okazała się seria tabletów konwertowalnych Microsoft Surface. Te wyjątkowe urządzenia pokazały jedność urządzenia i oprogramowania, od jednego dostawcy, czym do tej pory mogła szczycić się jedynie firma Apple, ze swoimi MacBookami i systemem macOS. Cała seria Microsoft Surface jest jedną z najdroższych na rynku, często przewyższając cenami nawet produkty Apple. Jako komputery poleasingowe, możecie Państwo nabyć w Scrascom, te prestiżowe i wzbudzajace wielkie zainteresowanie sprzęty w bardzo atrakcyjnych cenach. Co więcej, u nas otrzymujecie Państwo w komplecie oryginalną klawiaturę Microsoft Type Cover, która robi z Surface Pro pełnoprawny ultra-lekki laptop z wygodną klawiaturą:

 

Tanie laptopy poleasingowe Surface Wrocław

 

Klikając poniższy link możecie Państwo przeczytać pełną charakterystykę tego unikalnego laptopa konwertowalnego oraz obejrzeć szereg szczegółowych zdjęć:

 

        >>>>>>>>>>   Laptop poleasingowy Microsoft Surface  <<<<<<<<<<

gru  17