Świnka Peppa, Strażak Sam YouTube bajki dla dzieci po polsku

kwi16
YouTube bajki Świnka Peppa i Strażak Sam po polsku

Bajki animowane dla dzieci, są szczególnie poszukiwane obecnie, gdy kwarantanna koronawirusa Covid-19 zamknęła w domu miliony rodziców z ich pociechami. Baby TV czy Mini Mini emitują co prawda bajki dla dziewczynek i chłopców, niemniej często są to płatne pakiety programowe. Sprawdźmy więc YouTube, filmy dla dzieci za darmo i z polskim dubbingiem.

 

Świnka Peppa bajki YouTube

 

Świnka Peppa

 

Ten brytyjski serial animowany od 2004 roku robi furorę, najpierw jako wieczorynka TVP1, a obecnie na kanale MiniMini+. Na szczęście dostępny jest także za darmo na YouTube Peppa Pig Polski – Kanał Oficjalny. Mama Świnka, Peppa czy Tata Świnka dostępni są tam w jakości Full HD, ze znakomitym aktorskim dubbingiem po polsku.

 

Tomek i Przyjaciele bajka YouTube

 

Tomek i Przyjaciele

 

Przygody sympatycznych lokomotyw parowych na wyspie Sodor, bawią pokolenia polskich dzieci już od 1984 roku. Te pozytywne historie o rozwiązywaniu trudnych sytuacji, w duchu przyjaźni i współpracy, mają także znaczny potencjał edukacyjny. Gwiazdorska obsada tego serialu w oryginale to ex Beatles Ringo Star czy Alec Baldwin. Bajki za darmo po polsku, prezentuje oficjalny kanał YouTube Tomek i Przyjaciele.

 

Strażak Sam bajka YouTube

 

Strażak Sam

 

Brytania dostarcza także bajkę o przygodach strażaka, który walczy nie tylko z ogniem, w fikcyjnym miasteczku Pontypandy. Miejscem akcji jest Walia. Do tej pory powstało 11 sezonów, z czego 10 zostało przetłumaczonych na język polski. Ten nagrodzony BAFTA serial BBC, możemy oglądać za darmo, po polsku na kanale YouTube Strażak Sam.

 

Teletubisie po polsku YouTube

 

Teletubisie

 

Ten przebój BBC jest prawdziwym rekordzistą, jeżeli idzie o ilość sprzedanych kopii oraz zabawek związanych z jego bohaterami. Teletubisie Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa, Po i odkurzacz Noo-Noo bawią i uczą najmłodsze dzieci. Chociaż dialogi są tam bardzo proste, polski dubbing jest nagrany na bardzo wysokim poziomie. Obejrzeć możemy je na kanale YT Teletubisie po Polsku [Teletubbies] – WildBrain.

 

Masza i Niedźwiedź po polsku

 

Masza i Niedźwiedź

 

Po propozycjach rodem z Wysp Brytyjskich, pora na bajkę rosyjską, w której niesforna Masza przeżywa liczne przygody. Niedźwiedź, to z kolei symbol cierpliwości i spokojnej siły. Ta produkcja kanału Rossija ma obecnie 4 sezony i 78 odcinków. Masza i Niedźwiedź po polsku możemy obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube pod tą samą nazwą.

 

Smerfy poszukiwacze zaginionej wioski

 

Smerfy

 

Komiks Smerfy stworzył wybitny rysownik Peyo. Na jego bazie powstał serial animowany, a także film pełnometrażowy Smerfy: poszukiwacze zaginionej wioski. Papa Smerf, Smerfetka, Ważniak, Zgrywus czy czarodziej Gargamel są znani w Polsce od 1987 roku. Wtedy była to Wieczorynka TVP 1. Obecnie odcinki z dubbingiem dostępne są za darmo poprzez oficjalny kanał YouTube Smerfy po Polsku.

 

Reksio, Bolek i Lolek, Baltazar Gąbka czy Pampalini

 

Reksio, Bolek i Lolek, Baltazar Gąbka czy Pampalini

 

Te wspaniałe polskie bajki, które dorośli z rozrzewnieniem wspominają ze swojego dzieciństwa, są również dostępne poprzez YT. Studio Filmów Rysunkowych udostępnia je na kanale, gdzie spotkamy także bohaterów takich jak Don Pedro, Kapitan Kliper czy Miś Kudłatek. Kanał prezentuje także bajkę Kuba i Śróba oraz materiały edukacyjne na temat powstawania filmów animowanych.

 

YouTube bajki dla dzieci po polsku

 

Jak widzimy, przy odrobienie trudu, zarówno Świnka Peppa, Strażak Sam czy Teletubisie są dostępne w Internecie za darmo, legalnie i dobrej jakości z polskim dubbingiem. Bajki te świetnie ogląda się nie tylko na ekranie telewizora, ale także na laptopie czy tablecie. Jeżeli chcemy zapisać filmy YouTube, by oglądać je także offline, bez dostępu do sieci, polecamy nasz poradnik:

 

Pobieranie z YT: YouTube muzyka i filmy

 

Pobieranie z YT: YouTube muzyka i filmy

 

Na naszym blogu piszemy, nie tylko jak pobrać i zapisać film czy muzykę z YouTube. Pokazujemy wyłącznie bezpieczne i bezpłatne rozwiązania, podczas gdy Internet pełen jest wersji próbnych i płatnych. YouTube konwerter pozwoli nam także zapisać film, w dogodnym dla nas formacie, także dla urządzeń Apple, jak iPhone czy iPad.  

kwi  16