Skiny do Minecraft i gry Roblox

mar15
Majkraft i Robloks skiny do gry

Popularne gry z otwartym światem, gdzie gracz porusza się w środowisku Sandbox, cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży. Sukces firmy Mojang, przejętej przez giganta Microsoft, ma wielu naśladowców. Te gry edukacyjne online, pozwalają na duży poziom personalizacji bohatera, który wykonany jest z dużych bloków, przypominających klocki Lego.

 

Darmowe skiny Minecraft w serwisie Tynker

 

Majkraft czy Minecraft?

 

Osoby, które wyszukują skórki do tej popularnej gry, często mają problem z poprawnym zapisem jej nazwy. Najlepsze skiny, wcale nie muszą być płatne i premium. Niezależnie od tego, czy szukasz skórki dla dziewczyny, czy chłopaka, warto odwiedzić popularny serwis Tynker. Oferuje on nie tylko darmowe skiny do Minecraft, ale także bezpłatne kursy, jak wykonać je samemu. Możemy tam też nauczyć się, jak instalować i budować mody, do naszej ulubionej gry. Serwis wymaga rejestracji, do czego wymagane jest, posiadanie konta email i minimalna znajomość języka angielskiego.

 

Vito i Bella Minecraft

 

Vito i Bella – ucz się od najlepszych

 

Popularni Youtuberzy pokażą Wam, jak grać zarówno na poziomie Noob, jak i Pro. Często organizują oni ciekawe konkursy dla graczy, gdzie nierzadko nagrodami, są właśnie skórki lub dodatki premium do gry. Dowiecie się tam także, jak pobrać i wgrać skiny.

 

Robloks czy Roblox?

 

Główny konkurent Minecraft, od początku wywoływał duże zainteresowanie i logiczne pytanie: która gra jest lepsza? Zdania są podzielone, niemniej jesienią 2019, Roblox przekroczył magiczną granicę 100 milionów, aktywnych graczy w miesiącu. Możliwe, że nowy Minecraft Earth, oparty o technologię rozszerzonej rzeczywistości, przełamie tą dominację. Nie jest to jednak pewne, podobnie jak sukcesu, nie odniosła ostatecznie, szumnie zapowiadana gra, Pokemon Go.

 

Każdy laptop dla dzieci, dostępny w ofercie Scrascom, doskonale wypełnia wymagania sprzętowe tych popularnych gier. Dla przypomnienia: Minecraft wymagania, to:

 

  • Windows XP 32bit lub nowszy
  • Procesor Intel Pentium 4 lub AMD Athlon XP2600+
  • Karta graficzna Nvidia GeForce 8600 lub AMD Radeon 6320
  • Pamięć RAM 1GB
  • Miejsce na dysku 1GB

 

Oczywiście są to wymagania dla wersji podstawowej, każdy zainstalowany dodatek, czy mod, będzie zwiększał zapotrzebowanie na moc komputera. Jeżeli gramy na komputerze z Windows 10, będzie on wymagał minimum 4GB RAM.

 

Kiedy macie już zainstalowane, ulubione skiny Minecraft, możecie wypróbować także wersje gry na platformę Android. Istnieje także dodatek Roblox+, dostępny jako bezpłatne rozszerzenie do Google Chrome. Zwiększa on znacznie funkcjonalność i ułatwia korzystanie z Roblox Home. Pozwala on wygodnie filtrować opcje w menu Awatar oraz włączyć, modny obecnie, Dark Mode.

 

Blog komputerowy firmy Scrascom udostępnia informacje poglądowe, które mają na celu zwiększyć użyteczność oraz pomóc rozwiązać typowe problemy, osobom, które nabywają u nas sprzęt poleasingowy. Nasi pracownicy, zarówno w ramach czatu, jak i innych form kontaktu, nie stanowią żadnej formy infolinii, bądź wsparcia opisywanego na blogu oprogramowania, produktu czy usługi. Chętnie za to pomożemy Państwu wybrać komputer czy laptop poleasingowy.

mar  15