Ściąganie z YT mp4 YouTube filmy za darmo

kwi08
YouTube filmy i muzyka ściąganie z YT

Chociaż staramy się przez cały czas pozostawać online, są sytuacje, gdy chcemy mieć do dyspozycji pobrane pliki, także bez dostępu do Internetu. Streaming video jest mocno zdominowany przez YouTube, teledyski, bajki i filmy z którego, często chcemy zapisać na dysk komputera. Kiedyś na stronie YT znajdował się przycisk Download – Pobierz, niemniej został on usunięty przez zarządzającą serwisem firmę Google.

 

Dodatki Chrome i Firefox

 

Wyszukiwarka YouTube oferuje niejeden tutorial, jak dodać przycisk pobierania do tego serwisu. Kiedyś były na rynku add-ons, które umożliwiały sciąganie z YT za darmo i bez limitu. Obecnie, kiedy sprawdziliśmy wszystkie dostępne warianty, mamy do dyspozycji albo limitowane triale, albo płatne wersje Pro. Poszukajmy więc innego rozwiązania.

 

Ściąganie z YT muzyka

 

YouTube filmy przez Downloader

 

Opisaliśmy już na naszym blogu darmowy program umożliwiający pobieranie z YT. Dodatkowa zaleta Free YouTube Downloader 4.6.1094, to możliwość wyboru formatu i rozdzielczości ściąganego pliku wideo. Pozwala nam on także wyizolować samą ścieżkę audio i zapisać ją w formacie mp3. Program jest do pobrania za darmo z bezpiecznej strony po polsku Komputer Świat.

 

Jak ściągnąć muzykę z YouTube?

 

Jak ściągnąć muzykę z YouTube?

 

Otwieramy program YT Downloader i zaczynamy nawigację po serwisie z interesującymi nas materiałami. Kiedy skopiujemy (klawisze CTRL + C) adres URL wideo do schowka, w prawym dolnym rogu pojawi się komunikat, że downloader przechwycił ten link. Możemy przejść do programu lub kliknąć w ten pop-up i dokonać wyboru parametrów pobierania. Do wyboru mamy formaty mp3, AAC i Vorbis. Możemy też wybrać bitrate 128kbps lub 192kbps.

 

YouTube filmy ściąganie z YT przez downloader

 

Jak pobrać film z YT?

 

Procedura jest identyczna jak w wypadku pobierania muzyki, różnice zaczynają się przy wyborze plików wyjściowych wideo. YouTube flimy możemy zapisać w formatach MP4 i WebM. Dostępne są rozdzielczości od HD 1080p, poprzez popularną 720p, aż do bardzo małej 144p. Program umożliwia też konwersję do formatu MP4 to avi.

 

Konwerter YT: mp3 z YouTube muzyka

 

Konwerter YT: mp3 z YouTube muzyka

 

Wyżej opisane sposoby działają świetnie, jeżeli ściąganie z YT od razu zakończymy wyborem poprawnego formatu pliku wyjściowego. Jeżeli mamy na dysku zapisany materiał audio lub wideo, przyda się darmowy kombajn multimedialny VLC. Pracę z tym programem opisaliśmy w naszym poprzednim wpisie na blogu. Zwracamy też uwagę na przepisy chroniące własność intelektualną. Pobrane materiały możemy wykorzystywać wyłącznie na własny, niekomercyjny użytek. Prawo zabrania wszelkich form upowszechniania takich treści.

kwi  08