Rick i Morty sezon 4 nowe odcinki już dostępne

cze11
Rick and Morty season 4

Animowany przebój Netflix, którego bohaterami są genialny naukowiec Rick Sanchez i jego gapowaty wnuk Morty Smith, powrócił właśnie z nowymi odcinkami, 4 sezonu serialu. Wczoraj, to jest 10 czerwca 2020, na polskiej platformie NF, pojawiły się odcinki od 6 do 10. Sfinalizują one Rick and Morty season 4. Zakończy to długo zadawane pytania, kiedy Rick i Morty powrócą, po wyemitowaniu w listopadzie 2019, pierwszych pięciu odcinków sezonu.

 

Powrót do przyszłości inspiracją serii Rick i Morty

 

Ten amerykański serial animowany dla starszej widowni, został wypuszczony w 2013 roku przez wytwórnię Adult Swim, właśnie jako luźna parodia filmu Powrót do przyszłości.  Pomimo problemów tytułowego Ricka z alkoholem, produkcja przybliża widzom, w różnym wieku, skomplikowane zagadnienia, takie jak fizyka kwantowa, czy teoria względności. Możemy zapoznać się z szeregiem paradoksów naukowych i etycznych, a sam Rick działa czasem jak przysłowiowy kot Schrodingera z przedmieścia.

 

Rick Sanchez C137 i Pickle Rick

 

Tytułowy bohater serialu jest najmądrzejszą osobą we wszechświecie, popełniając jednocześnie szereg niezwykle podstawowych błędów. Czasami to właśnie Morty musi ratować skórę genialnego dziadka. Mimo pozornej szorstkości relacji, widać, że Rick i Morty doskonale się rozumieją i stanowią świetny komediowy zespół. Relacja ta utrzymana jest niezmiennie, we wszystkich znanych wszechświatach, alternatywnych do oryginalnej Ziemi C137.

 

Solar Opposities nowy serial twórców Rick i Morty

 

Solar Opposites – nowa produkcja twórców Rick and Morty

 

Internetowa platforma Hulu wystartowała wiosną z nowy serialem animowanym utrzymanym w stylistyce i tematyce zbliżonej do przygód Ricka i Mortiego. Bohaterowie Solar Opposities, to rodzina kosmitów, których pojazd międzygwiezdny rozbił się, gdzieś na amerykańskich przedmieściach. Zarówno stylistyka postaci, jak i charakterystyczne poczucie humoru, pozwalają rozpoznać dzieło twórców przeboju wytwórni Adult Swim. Naszym zdaniem jednak, nowemu serialowi daleko jest do oryginału.

 

Rick i Morty sezon 4 na Netflix

 

Serial ten, był w Polsce wyświetlany, z różną ścieżką dubbingową, także przez Comedy Central. Najnowsze odcinki po polsku, udostępnia obecnie, wyłącznie Netflix. Oczywiście popularność serialu sprawia, że niezwłocznie trafia on do sieci na mniej lub bardziej legalne platformy internetowe. Rick i Morty CDA, to jednak gorsza jakość. My preferujemy NF, gdzie do dyspozycji mamy rozdzielczość 4K 2160p oraz możemy wybrać oryginalną ścieżkę językową.

 

Netflix cena w Polsce 2020

 

Nowe tańsze taryfy – Netflix cena spada

 

Na naszym blogu pisaliśmy już o wprowadzonych w lutym 2020, nowych taryfach Netflix. Cena tej usługi jest teraz znacznie niższa. Dotyczy to użytkowników, którzy chcą z niej korzystać na urządzeniach mobilnych. Dzięki niej, Rick i Morty będą z nami także offline. Możemy spokojnie zapisać sobie ulubione czy nieobejrzane odcinki, na tablet czy telefon komórkowy.

cze  11