Laptopy Lenovo

Laptopy Lenovo ThinkPad

 

 

Poleasingowe laptopy Lenovo z biznesowej rodziny ThinkPad, bo tylko takie sprzedajemy, to unikalne z każdej strony komputery przenośne „w starym stylu”. Chociaż są one naszpikowane najnowszymi technologiami, to ich charakterystyczny, kanciasty design, pozostaje praktycznie niezmienny, aż od 1990 roku. Wówczas, jeszcze jako linię produktową amerykańskiego IBM, pierwszy laptop ThinkPad, zaprojektował słynny przemysłowy designer Richard Sapper. Od tego czasu ThinkPady niejednokrotnie poleciały w kosmos i służą w wielu armiach.

Chociaż w marketach, możemy często znaleźć tanie laptopy Lenovo IdeaPad, mają one bardzo niewiele wspólnego z legendarną mocą, jakością wykonania i wytrzymałością ThinkPada. Wypunktowaliśmy wszystkie te istotne różnice, w naszym artykule na blogu Scrascom: Lenovo IdeaPad vs Lenovo ThinkPad.

Lenovo ThinkPad - mocne laptopy biznesowe

Można śmiało porównać te wytrzymałe notebooki do terenowych samochodów Mercedes klasa G, które także są niezmiennie podobne, do swojego pierwowzoru, wypuszczonego na rynek w 1979. W 2005 linia ThinkPad zostaje wykupiona przez azjatyckiego giganta Lenovo. Nie tylko nie wpłynęło na pogorszenie jakości czy renomy tej marki. Proces ten zaowocował szeroką paletą innowacyjnych produktów, jak chociażby ekstremalny ultrabook Lenovo ThinkPad X1 Carbon.

Laptopy poleasingowe Lenovo

Cechy Lenovo ThinkPad, które stanowią o ich unikalności, to nie tylko przysłowiowa wręcz wytrzymałość, potwierdzona militarnym certyfikatem MIL-STD-810. Kolejne cuda techniki, to klawiatura odporna na zalanie cieczą czy technologia Power Bridge, umożliwiająca jednoczesne wykorzystanie dwóch baterii. Poleasingowy ThinkPad, będzie pracował wydajnie i wyglądał elegancko przez długie lata. Wystarczy wziąć taki laptop do ręki, poczuć jak lekko i stabilnie chodzą potężne metalowe zawiasy i jak sztywna jest obudowa wykonana z włókien węglowych na ramie z lekkiego tri-metalu.

W ofercie Scrascom, znajdą Państwo laptopy poleasingowe Lenovo ThinkPad z każdej produkowanej serii, czy to będzie lekki ultrabook, czy też potężna stacja robocza do pracy z grafiką. W naszej ofercie posiadamy też dedykowane do nich, oryginalne stacje dokujące.