Laptopy poleasingowe i tanie komputery używane Wrocław

Poleasingowe laptopy używane Wrocław

Laptopy poleasingowe i tanie komputery używane, od lat stanowią specjalizację naszej firmy. Ten sprzęt komputerowy klasy biznes dostępny, jest dla nabywców firmowych i indywidualnych. Zapewnia on niespotykany nigdzie na rynku stosunek ceny do jakości. Fakt, że są to notebooki i komputery używane, wymaga pewnego przełamania się, niemniej podobnie jak na rynku samochodów, warto kupić raczej roczną limuzynę klasy premium, niż przysłowiowego nowego „golasa” z salonu. Tanie laptopy biznesowe Dell, Lenovo czy HP pozwalają nie tylko wyposażyć biuro, ale także nabyć wydajne stacje robocze dla grafików, czy też komputer do gier i oglądania filmów w domu. Scrascom sprzedaje wyłącznie produkty po leasingu, wypełniające normę jakości A+. Oznacza to bardzo dobry stan techniczny i estetyczny, bliski stanowi urządzeń nowych. Chociaż nasz centralny, stacjonarny sklep komputerowy obsługuje głównie Wrocław i Dolny Śląsk, to poprzez sklep internetowy, zaopatrujemy Klientów w całej Polsce. Naszym celem jest jak najwyższy poziom zadowolenia kupujących, co staramy się uzyskać na każdym etapie obsługi. Jako że komputery to nasza długoletnia pasja, znamy się na nich i umiemy doradzić, jaki laptop czy ultrabook wypełni najlepiej potrzeby danego nabywcy.

 

Jesteśmy w stanie modyfikować określone parametry komputera, jak rozmiar dysku twardego SSD, czy ilość zainstalowanej pamięci RAM. Często zdarza nam się tłumaczyć, że dana ilość RAM, czy moc procesora jest absolutnie wystarczająca do danego typu zadań i nie ma sensu inwestować w lepiej brzmiące parametry, typu procesor Intel Core i7 czy dodatkowe 8GB RAM. Dla wygody Klientów wysyłamy wszystkie zakupione on-line komputery i notebooki na swój koszt, zarówno poprzez kuriera DPD, jak i paczkomaty Inpost. Bez żadnych dopłat realizujemy także dostawy za pobraniem oraz przyjmujemy płatności kartą kredytową.

 

Laptopy poleasingowe na raty 0%

 

U nas można kupić laptopy poleasingowe na prawdziwe raty 0% (RRSO%). Cała procedura kredytowania odbywa się w 100% online i nie wymaga gromadzenia żadnych dokumentów i zaświadczeń o zarobkach. Proces ten jest opisany na naszej stronie krok po kroku w zakładce „Jak kupić na raty”. W każdym przypadku oferujemy możliwość otrzymania realnych i szczegółowych zdjęć konkretnego egzemplarza laptopa czy komputera stacjonarnego. Wystarczy skontaktować się z nami, przed dokonaniem zamówienia przez Internet, poprzez e-mail, zadzwonić lub napisać do nas na komunikatorze Czater lub Facebook Messenger.

 

Na sprzedawany przez Scrascom sprzęt poleasingowy udzielana jest roczna, pisemna gwarancja, w której określone są nie tylko pełne parametry techniczne danego komputera (procesor, ilość pamięci RAM, karta graficzna, licencja Windows), ale także numer seryjny i serwisowy z systemu BIOS. Komputery są plombowane, a realizacja świadczeń gwarancyjnych realizowana jest poprzez naszą własną infrastrukturę serwisową. Sugerujemy tu zwrócić uwagę na praktyki stosowane poprzez innych sprzedawców, oferujących surogaty typu „gwarancja rozruchowa”.

 

Laptopy poleasingowe dla firm

 

Przedsiębiorcy, nabywający sprzęt komputerowy, w naszej firmie otrzymują fakturę z pełnym wymiarem 23% podatku VAT. Tutaj również radzimy uważać na sprzedawców oferujących dokumenty, nie pozwalające rozliczyć w pełni poniesionych na zakup kosztów. Są to „faktura marża”, czy „faktura bez VAT”. W naszej ofercie staramy się mieć wyłącznie najwyższe serie biznesowe oraz możliwie najświeższe, dostępne na rynku, modele laptopów i komputerów stacjonarnych. Jesteśmy jednym z nielicznych w Polsce dystrybutorów posiadających szeroki wybór laptopów Apple MacBook Pro oraz Microsoft Surface.

W ciągłej ofercie Scrascom Wrocław, są też laptopy powystawowe oraz nowe, zapakowane w oryginalne pudełka, z pełnym pakietem akcesoriów dostarczonych przez producenta. Spore grono naszych nabywców to projektanci i architekci, którzy mogą u nas nabyć profesjonalny laptop do grafiki, za niewielką część ceny nowego urządzenia. Wyposażamy także kompleksowo szkoły, które korzystają wówczas z dobrodziejstwa zerowej stawki podatku VAT. Nasze komputery pracują w warsztatach zamachowych, agencjach reklamowych, kancelariach prawnych i innych rodzajach firm i przedsiębiorstw. Wśród użytkowników indywidualnych są zarówno gospodarstwa domowe, gdzie sprzęt służy do przeglądania Internetu i wykonywania płatności, jak i uczniowie, studenci czy gracze komputerowi. Wierzymy, że laptopy i komputery poleasingowe, są dobrym rozwiązaniem dla każdego rodzaju nabywcy. Ten wysokiej jakości sprzęt będzie przez długie lata wydajnie pracował, ciesząc oczy świetnym wykonaniem i prestiżowym wyglądem.