Komputery i laptopy poleasingowe

Sklep komputerowy Scrascom Wrocław, oferuje sprzęt poleasingowy klasy biznes, najlepszych producentów. Nasza specjalizacja, to tanie laptopy używane i komputery po leasingu. Jako bezpośredni importer, posiadamy zarówno szeroki wybór wielu modeli laptopów i notebooków, jak i bardzo konkurencyjne ceny. Nasza centrala zlokalizowana jest w ścisłym centrum stolicy Dolnego Śląska. Niedaleko nas znajdują się zarówno Dworzec PKP Wrocław Główny, Galeria Dominikańska, jak i Starostwo Powiatowe Wrocław.

Klasa A+, czyli laptopy biznesowe dla wybrednych

W klasie jakościowej A+, Scrascom sprzedaje używane laptopy po leasingu, z bardzo znikomymi śladami wykorzystania przez poprzedniego użytkownika. Taki notebook czy ultrabook, świetnie nadaje się zarówno jako zakup do firmy, jak i dla użytkowników domowych. Bardzo dobry stan techniczny i estetyczny sprawi, że pracownik czy kontrahent, mogą nie zauważyć, że jest to sprzęt używany. Takie notebooki nadają się także na prezent, jako laptop dla dzieci czy też dla seniora.

Markowe komputery na lata

Statystyczny Polak, kupuje laptop czy komputer stacjonarny, średnio raz na 5 lat. Zdarza się, że tanie notebooki konsumenckie, z marketów elektroniki mają problem, by wytrzymać w całości do końca dwuletniej gwarancji. Takich trudności nie napotykają biznesowe serie Dell Latitude czy Lenovo ThinkPad. Ich ponadprzeciętną wytrzymałość, potwierdza wręcz militarny certyfikat MIL-STD-810G. Nieprzypadkowo, nowe urządzenia tej klasy, są często ponad trzykrotnie droższe od „plastików” z marketów.

Zakupy bez ryzyka

Zadowolenie nabywców, zarówno firm, jak i odbiorców indywidualnych, to nasz absolutny priorytet. Potwierdzają to wysokie oceny konsumentów, udzielone Scrascom Wrocław w mediach społecznościowych. Firma jest także laureatem szeregu nagród i wyróżnień rynkowych. Sprzęt poleasingowy zakupiony u nas to pisemna gwarancja, pełna faktura VAT 23% lub paragon fiskalny. Pisemna gwarancja, raty 0% (RRSO %) czy przesyłka kurierem (także za pobraniem), bez dodatkowych kosztów.