Laptopy poleasingowe i tanie komputery używane Wrocław

Poleasingowe laptopy i komputery Scrascom

Tanie laptopy poleasingowe i komputery stacjonarne PC, od lat stanowią specjalizację naszej firmy. Sprzęt poleasingowy klasy biznes, dostępny jest dla nabywców firmowych i indywidualnych. Zapewnia on niespotykany nigdzie na rynku stosunek ceny do jakości. Fakt, że są to używane laptopy po leasingu, wymaga pewnego przełamania się. Jest to podobne jak kupno auta, gdy bardziej opłacalna jest roczna limuzyna klasy premium, niż przysłowiowy nowy „golas” z salonu.

Biznesowe laptopy poleasingowe Dell, Lenovo czy HP

Pozwalają one nie tylko wyposażyć biuro, ale może to być także wydajna stacja robocza dla grafika, czy też komputer do gier i oglądania filmów w domu. Scrascom to wyłącznie wyłącznie laptop poleasingowy wypełniający normę jakości A+. Oznacza to bardzo dobry stan techniczny i estetyczny, bliski stanowi urządzeń nowych.

Laptopy poleasingowe Wrocław, Warszawa, Poznań, Kraków i Katowice

Chociaż nasz centralny, stacjonarny sklep komputerowy obsługuje głównie Wrocław i Dolny Śląsk, to poprzez sklep internetowy, zaopatrujemy Klientów w całej Polsce. Naszym celem jest jak najwyższy poziom zadowolenia kupujących, co staramy się uzyskać na każdym etapie obsługi. Jako że tanie komputery poleasingowe to nasza długoletnia pasja, znamy się na nich i umiemy doradzić, jaki laptop czy ultrabook wypełni najlepiej potrzeby danego nabywcy.

 

Laptopy poleasingowe na prawdziwe raty 0%

Laptopy poleasingowe na prawdziwe raty 0% 

Cała procedura kredytowania odbywa się w 100% online i nie wymaga gromadzenia żadnych dokumentów i zaświadczeń o zarobkach. Proces ten jest opisany na naszej stronie krok po kroku w zakładce „Jak kupić na raty”. W każdym przypadku oferujemy możliwość otrzymania realnych i szczegółowych zdjęć prezentujących dany laptop poleasingowy czy komputer stacjonarny. Wystarczy skontaktować się z nami, przed dokonaniem zamówienia przez Internet, poprzez e-mail, zadzwonić lub napisać do nas na komunikatorze Czater lub Facebook Messenger. 

Roczna gwarancja na poleasingowe laptopy używane

Na sprzedawany przez Scrascom sprzęt poleasingowy klasy A+, udzielana jest roczna, pisemna gwarancja. Określone są w niej pełne parametry techniczne danego komputera (procesor, ilość pamięci RAM, karta graficzna, licencja Windows), a także numer seryjny i serwisowy z systemu BIOS. Komputery i laptopy poleasingowe Scrascom są plombowane, a realizacja świadczeń gwarancyjnych realizowana jest poprzez naszą własną infrastrukturę serwisową. 

Laptopy powystawowe oraz nowe

W ciągłej ofercie Scrascom Wrocław, są też laptopy powystawowe oraz nowe, zapakowane w oryginalne pudełka. Są one sprzedawane z pełnym pakietem akcesoriów dostarczonych przez producenta. Spore grono naszych nabywców to projektanci i architekci, którzy mogą u nas nabyć profesjonalny poleasingowe laptopy do grafiki, za niewielką część ceny nowego urządzenia. Wyposażamy także kompleksowo szkoły, które korzystają wówczas z dobrodziejstwa zerowej stawki podatku VAT.

Komputery i laptopy po leasingu

Nasze komputery poleasingowe są używane przez warsztaty samochodowe, agencje reklamowe, kancelarie prawne i inne rodzaje firm i przedsiębiorstw. Wśród użytkowników indywidualnych są zarówno gospodarstwa domowe, gdzie sprzęt służy do przeglądania Internetu i wykonywania płatności, jak i uczniowie, studenci czy gracze komputerowi. Wierzymy, że komputery i laptopy poleasingowe, są dobrym rozwiązaniem dla każdego rodzaju nabywcy. Ten wysokiej jakości sprzęt będzie przez długie lata wydajnie pracował, ciesząc oczy świetnym wykonaniem i prestiżowym wyglądem.