Photoshop za darmo i jaka cena w abonamencie Adobe?

cze10
Photoshop cena

Adobe Photoshop CC, wszedł do powszechnego języka jako synonim programu do obróbki i poprawiania fotografii. Jego zakres możliwości jest przeogromny, a opanowanie w pełni wszystkich narzędzi Photoshopa, wymaga wielu miesięcy nauki. Programy firmy Adobe, słynęły od zawsze z bardzo wysokich cen, które z bólem serca musieli opłacać graficy i zatrudniające ich firmy. Od jakiegoś czasu, wiele firm przeszło na opłatę za używanie oprogramowania, w formie abonamentu. Kupimy tak nie tylko Adobe Photoshop CC, ale także najpopularniejszy na świecie pakiet biurowy Microsoft Office 365.

 

Adobe Photoshop za darmo

 

Photoshop za darmo - uczciwy test pełnej wersji

 

Zanim zdecydujemy się na wybór jednego z pakietów abonamentowych firmy Adobe, możemy skorzystać z 7 dniowego testu oprogramowania, bez zobowiązań. Pełną wersję programu można pobrać bezpośrednio z serwera firmy Adobe. Nie będzie to żadna parodia testowania, gdzie wyniki naszej pracy będą objęte restrykcjami w postaci znaku wodnego czy ograniczonego eksportu gotowych plików. Jest to prawdziwy i w pełni funkcjonalny Photoshop za darmo. Jego uzyskanie, wymaga utworzenia konta Adobe Creative Cloud, do czego wymagane jest podanie danych aktywnej karty kredytowej. Po upływie darmowego okresu testu, będą z niej pobierane opłaty, w zależności od wybranego przez nas abonamentu.

 

Photoshop cena w Polsce

 

Photoshop cena 2020

 

Podobnie jak w wypadku licencji Microsoft Windows, istnieje wiele pakietów licencyjnych Adobe Photoshop CC i CS. Wiele zależy, od tego, do czego ma być wykorzystana dana licencja. Inna będzie cena EDU, dla sektora edukacyjnego, inna do zastosowań komercyjnych. Znaczny wpływ na cenę, będzie miała także liczba stanowisk, na których będzie prowadzona praca z programem. Z naszego punktu widzenia, optymalne rozwiązanie, to wybór odpowiedniego planu abonamentowego. Cena Photoshop, będzie wówczas rozbita na stosunkowo niskie płatności miesięczne.

 

Adobe Lightroom i dostęp do Adobe Stock

 

Członkostwo w platformie Adobe Creative Cloud daje nam wybór zakupu produktów powiązanych z Photoshop, tak jak jest to w wypadku Adobe Lightroom. W pakiecie, możemy korzystać z tych sprawdzonych narzędzi profesjonalnego fotografa, znacznie taniej. Jeżeli zajmujemy się grafiką komercyjną lub reklamową, nie bez znaczenia będzie dostęp do ogromnej bazy materiałów Adobe Stock.

 

Laptop dla grafika

 

Stacja robocza, czyli laptop do pracy z Adobe Photoshop

 

Wymagania sprzętowe Photoshopa, to przede wszystkim wydajny procesor oraz znaczna ilość pamięci RAM. Należy pamiętać, że program obsługuje wyłącznie platformy Windows 64 bit. Nie jest obsługiwany Windows 7, ani starsze warianty tego systemu operacyjnego. Do pełnego wykorzystania potencjału tego programu, najlepiej nadają się stacje robocze, czyli profesjonalne laptopy dla grafików. Ich atuty to nie tylko potężne procesory i dedykowana grafika Nvidia Quadro. Ważne są także matryce, które charakteryzuje wysoki stopień reprodukcji palety barw Adobe RGB. W Scrascom, możecie Państwo opcjonalnie uzyskać instalację testowej wersji Photoshop za darmo.

cze  10