Dla Szkół

 Laptopy poleasingowe dla szkół

 

Nasza firma zaopatruje Placówki Oświatowe w sprzęt komputerowy renomowanych producentów: Dell, Lenowo i Hewlett-Packard, z 0% stawką VAT. Zapewniamy bezpłatne doradztwo oraz pomoc w wyborze poleasingowego sprzętu komputerowego, który będzie spełniać Państwa potrzeby.

Wybierając współpracę z nami, otrzymują Państwo skonfigurowane do pracy urządzenia, które wystarczy podłączyć jedynie do sieci. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem całych pracowni informatycznych. Pomimo, że zaufało nam już wielu odbiorców, każda nowa transakcja jest przez nas traktowana indywidualnie, ponieważ zadowolenia Klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, to nasz priorytet. 

Scrascom Sp. z o.o. oferuje wyłącznie wyselekcjonowane poleasingowe laptopy i komputery stacjonarne najwyższej jakości. Sprzedawane przez nas komputery znajdują się w klasie jakościowej A+, czyli są praktycznie bez śladów wcześniejszego użytkowania. Te laptopy poleasingowe to doskonała alternatywa dla tanich laptopów z marketu i znacząca oszczędność dla firm, czy szkół, wyposażających nowe stanowiska pracy. Laptop poleasingowy jak nowy, w klasie A+ pozwala bez skrępowania pokazać się z nim na spotkaniu biznesowym, bądź przydzielić go jako narzędzie pracownikowi, bez ryzyka jego demotywowania. Oferujemy wyłącznie markowe komputery i laptopy poleasingowe firm Dell, Lenovo i HP. Zapewniamy 12 miesięczną gwarancję na zakupiony sprzęt poleasingowy i oferujemy serwis pogwarancyjny. Wystawiamy pełne faktury VAT 23%. Dzięki współpracy ze Scrascom, nabywca może zaoszczędzić do 80% kosztu nowego miejsca pracy w firmie lub szkolnej pracowni informatycznej. Prestiżowy laptop Dell, z procesorem Intel Core i5, 4GB pamięci RAM, 120GB szybkiego dysku SSD jest dostępny w Scrascom w cenach już od 900zł brutto. W cenach zakupionych laptopów otrzymujecie Państwo legalny system operacyjny Windows 10.

 

Kto może dokonać zakupu komputerów z 0% stawką VAT:

 

Na podstawie “Ustawy o podatku od towarów i usług” z dnia 11 marca 2004 roku (art. 83 ust. 1 pkt. 26) stawkę podatku w wysokości 0% stosuje się do dostaw sprzętu komputerowego:

  • dla placówek oświatowych (szkoły, przedszkola publiczne i niepubliczne, szkoły wyższe i placówki opiekuńczo wychowawcze)
  • dla organizacji humanitarnych, charytatywnych lub edukacyjnych w celu dalszego nieodpłatnego przekazania placówkom oświatowym

Jak zamówić sprzęt z 0% stawką VAT? Na początek prosimy o skonsultowanie się z naszym specjalistą, który udzieli wszelkich informacji oraz doradzi wszelkie możliwe rozwiązania. Jesteśmy w stanie przygotować i dostarczyć Państwu wszelkie dokumenty potrzebne do dokonania takiego zamówienia.

 

Działamy na terenie całego kraju, zapraszamy do kontaktu:

 

692-483-341
wroclaw@scrascom.pl