Pracownia komputerowa - komputery dla szkół

cze17
Pracownia komputerowa dla szkół

Nasza firma zaopatruje Szkoły i Placówki Oświatowe w markowe zestawy komputerowe, renomowanych producentów: Dell, Lenowo i Hewlett-Packard. Jednostki edukacyjne, mogą dokonać takiego zakupu z preferencyjną, 0% stawką VAT. Zapewniamy bezpłatne doradztwo oraz pomoc w wyborze poleasingowego sprzętu komputerowego, który będzie spełniać Państwa potrzeby. Może to być zarówno pracownia komputerowa oparta o typowy zestaw komputerowy: jednostka centralna + monitor, jak i komputer AIO. W tym wypadku, wszystkie elementy pomieszczone będą w obudowie monitora.

 

Pracownia komputerowa pod klucz

 

Wybierając współpracę z nami, otrzymują Państwo skonfigurowane do pracy urządzenia, które wystarczy podłączyć jedynie do sieci. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem całych pracowni informatycznych. Pomimo, że zaufało nam już wielu odbiorców, każda nowa transakcja jest przez nas traktowana indywidualnie, ponieważ zadowolenia Klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, to nasz priorytet.

 

Najwyższej jakości komputery poleasingowe

 

Scrascom Sp. z o.o. oferuje wyłącznie wyselekcjonowane poleasingowe laptopy i komputery stacjonarne klasy PC. Sprzedawane przez nas urządzenia znajdują się w klasie jakościowej A+, czyli są praktycznie pozbawione widocznych śladów wcześniejszego użytkowania. Te laptopy i komputery poleasingowe, to doskonała alternatywa dla tanich laptopów z marketu i znacząca oszczędność dla firm czy szkół, wyposażających nowe stanowiska pracy. Oferujemy wyłącznie markowe komputery i laptopy poleasingowe firm Dell, Lenovo i HP. Prestiżowy laptop Dell, z procesorem Intel Core i5, 4GB pamięci RAM, 120GB szybkiego dysku SSD jest dostępny w Scrascom w cenach już od 900zł brutto. W cenach zakupionych laptopów otrzymujecie Państwo legalny system operacyjny Windows 10.

 

Kto może dokonać zakupu komputerów z 0% stawką VAT:

 

Na podstawie “Ustawy o podatku od towarów i usług” z dnia 11 marca 2004 roku (art. 83 ust.1 pkt. 26) stawkę podatku w wysokości 0% stosuje się do dostaw sprzętu komputerowego:

 

  • dla placówek oświatowych (szkoły, przedszkola publiczne i niepubliczne, szkoły wyższe i placówki opiekuńczo wychowawcze)
  • dla organizacji humanitarnych, charytatywnych lub edukacyjnych w celu dalszego nieodpłatnego przekazania placówkom oświatowym

 

Czy zwolnienie z VAT dotyczy także zakupu laptopów?

 

Niestety, jednostki edukacyjne, określone w Ustawie, mogą nabywać z ulgową, zerową stawką podatku VAT, wyłącznie stacjonarne zestawy komputerowe oraz niezbędną infrastrukturę sieciową, bez której nie może funkcjonować taka pracownia komputerowa. Mogą to być więc: komputery PC i serwery, monitory, drukarki czy skanery. Zwolnienie obejmuje także urządzenia służące do transmisji danych w sieci, takie jak router, switch, modem czy koncentrator.  Jednostki obsługujące określone grupy odbiorców z niepełnosprawnością, mogą zakupić odpowiednie urządzenia ułatwiające komunikację z komputerem, na przykład poprzez alfabet Braila.

 

Jak zamówić komputery dla szkół z 0% stawką VAT?

 

Na początek prosimy o skonsultowanie się z naszym specjalistą, który udzieli wszelkich informacji oraz doradzi wszelkie możliwe rozwiązania. Jesteśmy w stanie przygotować i dostarczyć Państwu wszelkie dokumenty potrzebne do dokonania takiego zamówienia. Z uwagi na znaczne utrudnienia, które wywołała pandemia koronawirusa Covid-19, czas odpowiedzi na takie zapytanie, może wynieść do kilku dni roboczych.

 

 

cze  17