Najlepsze filmy 2019 w serwisie Kino WP Pilot

kwi10
Kino WP Pilot i najlepsze filmy 2019

Kino domowe, to jedyny dostępny obecnie wariant oglądania najnowszych hitów Hollywood oraz wytwórni z innych krajów. Kwarantanna koronawirusa Covid-19, pozostawia chwilowo w sferze marzeń Multikino czy Cinemacity. Program TVP czy Polsat na święta, to z kolei nieśmiertelne przeboje typu Kevin sam w domu czy Szklana pułapka, przerywane pasmami reklamowymi.

 

Filmy 2019

 

Poprzedni rok, był w naszej ocenie bardzo udany dla twórców filmowych i dostarczył dużo radości widzom. Arcydzieło, takie jak Joker, za którego Oscara otrzymał nasz ulubieniec Joaquin Phoenix, wejdzie zapewne w kanon 100 najlepszych filmów w historii. Cieszy nas także mocny powrót, jaki wykonał w 2019 reżyser Pulp Fiction, Quentin Tarantino. Brawurowy Dawno temu w Hollywood, to prawdziwa uczta dla oczu i uszu. Brat Pitt, wreszcie nagrodzony przez Akademię Oscarem. Mamy też polski wątek, jaki stanowił Roman Polański i jego piękna żona Sharon Tate, których napada Charles Manson i jego banda.

 

Najlepsze filmy – gdzie je można obejrzeć?

 

Netflix i HBO słyną z własnych produkcji, jednak największe hity kinowe, trafiają na te platformy często z dwuletnim lub dłuższym opóźnieniem. Z reguły następuje to już po premierze danego tytułu na DVD czy Blu-Ray. Antagonizmy pomiędzy poszczególnymi studiami, powodują, że niektóre tytuły, nigdy nie pojawią się na konkurencyjnych platformach. Przykłady to epopeja Star Wars, filmy Marvela czy Avengers Koniec Gry.

 

Najlepsze filmy 2019 na WP Pilot

 

Filmy 2019 na platformie WP Pilot

 

Telewizja internetowa Videostar działa od 2018 w całej Europie jako serwis WP Pilot. Oferta programowa, to zarówno część bezpłatna, jak i płatne pakiety tematyczne. Łącznie stanowi to około 80 kanałów telewizyjnych. Od 8 kwietnia, platforma ta ruszyła z projektem Kino WP Pilot, który pozwala obejrzeć najnowsze hity, w atrakcyjnej cenie pay per view.

 

Najlepszy film 2019 w Kino WP Pilot

 

Kino WP Pilot

 

Jak to działa? Podobnie jak w kinie seans jest udostępniany o określonej godzinie. Dziś, 10 kwietnia, o 20.00 pojawi się tam koreański przebój Parasite, w reżyserii Bong Joon-Ho. Jest to pierwszy w historii film nieanglojęzyczny, który Akademia Filmowa nagrodziła Oscarem w głównej kategorii Najlepszy Film. Zdobył on zresztą więcej nagród, przy mocnej konkurencji jaką stanowił Martin Scorsese i jego IrlandczykHistoria Małżeńska, czy poruszający film wojenny 1917.

 

Android TV, Chromecast czy AirPlay – pełna kompatybilność

 

Cena, za którą Kino WP Pilot pozwoli nam obejrzeć w domowym zaciszu najlepsze filmy 2019 roku, to skromne 12.90zł. Uwzględniając, że film może obejrzeć cała rodzina, jest to z pewnością świetna oferta. Wirtualna Polska świetnie przygotowała ten produkt od strony technicznej. Filmy możemy oglądać na wiele sposobów: telewizor Smart TV, komputer z Windows, Xbox, czy też dowolne urządzenie z iOS czy Android. Możemy też wykorzystać Chromecast czy AirPlay, by wyświetlić obraz na większym ekranie bez funkcji Smart TV.

 

 

 

kwi  10