MSP gra MovieStarPlanet po polsku dla dzieci

kwi03
MSP Polska gra MovieStarPlanet

Chociaż może nam być trudno w to uwierzyć, gra MovieStarPlanet jest z nami już 11 lat. Z ciekawostek, rok 2009 przyniósł nam także popularny Minecraft. Kolejna cecha wspólna, to fakt, że obie gry pochodzą ze Skandynawii. Mojang, producent Minecraft to firma szwedzka, a twórca MSP, Claus Jensen, pochodzi z Danii. Gra dostępna jest na platformy Andoid i iOS, a poprzez przeglądarki internetowe można w nią grać na komputerze PC z Windows oraz na sprzęcie Apple z macOS.

 

MSP Polska

 

MSP polska wersja językowa

 

Logując się do MovieStarPlanet z komputera zlokalizowanego na terenie Polski (z IP z naszego kraju), automatycznie trafiamy na polski serwer i interfejs po polsku. Wszystkie opisy i elementy gry są dobrze przetłumaczone na nasz język. Ta gra przeglądarkowa nie zawiera opcji mówiących postaci. Cała komunikacja w grze odbywa się przez pisemne dymki dialogowe.

 

MSP Vip i Star Coins

 

Star Coins podstawowa waluta w grze

 

Internet pełen jest zapytań o kody do MSP oraz jak szybko wbić lvl, nie czekając aż nastąpi to w normalnym procesie gry. Triki stosowane w grze mogą dać nam szybszy zarobek, ale stanowią też zagrożenie dla naszego konta – możemy dostać bana od administracji. Należy też zwracać uwagę, na graczy którzy proponują nam darmowe Star Coins lub pakiety MSP VIP. Często skłaniają one naiwne osoby, by dały im dane logowania do swojego konta, które jest im w ten sposób kradzione.

 

MovieStarPlanet hack

 

MovieStarPlanet hack

 

Wszyscy chcemy wiedzieć, jak wygląda hacker i czy ma jakieś szczególne cechy, które pozwolą go łatwo rozpoznać. Najprostszy hack, to przekonać kogoś by sam podał hasło i login do swojego konta. Jak odzyskać konto MSP? Trzeba poprosić o wyzerowanie hasła, do czego wymagane jest podanie maila, na którego było założone konto. Prosta zasada – nikomu, nigdy i za nic, nie podajemy nigdy swoich danych logowania. Nawet kiedy próbuje nam wmówić, że jest z administracji serwisu.

 

MSP 2 Beta

 

MSP 2 Beta

 

Aby przystąpić do testowania MovieStarPlanet 2 Beta, potrzebna jest aplikacja TestFlight, dostępna jak na razie, wyłącznie poprzez App Store Apple. Sklep Google Play nie ma jej obecnie w ofercie, tak więc testy możemy prowadzić wyłącznie na telefonie iPhone lub tablecie iPad. Należy pamiętać, że słowo Beta, oznacza, że MSP 2 nie jest jeszcze skończoną grą. Mogą zdarzać się problemy z wydajnością, błędy oraz niespodziewane crashe.

 

Kody i mody do The Sims 4

 

Kody i mody do The Sims 4

 

Jeżeli interesują Was inne gry, takie jak Simsy, Robloks czy Majkraft, zapraszamy do lektury pozostałych postów na naszym blogu. Obecna pandemia koronawirusa zatrzymała dzieci i młodzież w domach, stąd też trzeba coś robić dla zajęcia tego wolnego czasu. Wszystkie te gry świetnie chodzą na laptopach, zarówno Apple MacBook, jak i Dell czy HP. Mogą być więc ciekawą rozrywką, kiedy skończą się już lekcje online i praca zdalna.

kwi  03