Memy i demotywatory na Prima Aprilis 2020

kwi01
Memy i śmieszne obrazki na Prima Aprilis

Prima Aprilis sprzyja rozluźnieniu atmosfery, szczególnie gdy nie jest nam do śmiechu z powodu kwarantanny koronowirusa Covid-19. Zebraliśmy więc memy i demotywatory, które związane są z laptopami i komputerami. My pracujemy normalnie, zarówno jako sklep komputerowy online, jak i umożliwiając odbiór osobisty, w naszym salonie we Wrocławiu. W naszej pracy zdarzają się sytuacje śmieszne i całkiem abstrakcyjne. Na porządku dziennym są osoby, którym wydaje się jesteśmy punktem ksero lub publiczną toaletą. Musimy też mierzyć się z nierealnymi oczekiwaniami fantastów, którzy w budżecie do 500zł chcieliby zakupić laptop gamingowy do najnowszych gier.

 

Memy Prima Aprilis 2020 chamsko pl

 

Huawei – jak to się właściwie wymawia?

 

Nie tylko portal Chamsko.pl stawia sobie to pytanie. Nasze badania na ten temat wykazały, że Huawei oznacza „chińskie osiągnięcie” lub „chińską obietnicę”. Nazwa ta z pewnością nie jest na wyrost, jako że firma ta w ciągu bardzo krótkiego okresu czasu wyrosła na drugiego wytwórcę komórek na świecie. Obecna wojna handlowa z USA i sankcje, które wprowadził Prezydent Donald Trump, mogą znacząco utrudnić dalszą ekspansję tej marki.

 

Memy Prima Aprilis 2020 demotywatory pl

 

Demotywatory prezentują prototyp laptopa z XVIII wieku

 

Nam udało się ustalić, że pierwszy laptop czy też komputer naprawdę przenośny powstał w 1981 roku. Komputer Osborn I ważył niecałe 11kg i miał wyświetlacz o przekątnej 5 cali (dla porównania smartfon Samsung Galaxy A70 ma ekran o przekątnej 6,7 cala). Cena tego urządzenia, w przeliczeniu na obecną wartość pieniądza, to prawie 6000 dolarów.

 

Memy Prima Aprilis 2020 demotywatory pl

 

Laptop gamingowy do 500zł

 

Niestety autorzy portalu Demotywatory.pl mylą się, że z takimi życzeniami dzieci zwracają się wyłącznie do świętego Mikołaja. Do nas dzwonią i przychodzą także całkiem normalni na pierwszy wzgląd mężczyźni, którzy w tym budżecie chcieliby pograć na Full w grę Wiedźmin 3: Dziki Gon. Aż strach nas bierze na myśl, że już wkrótce ma się pojawić Cyberpunk 2077, którego wymagania mają sięgać kart graficznych GeForce RTX i lepszych. Na pewno będzie trudno znaleźć taki sprzęt do 500zł. Czekamy na nowe memy na ten temat.

 

Memy Prima Aprilis 2020 Kwejk

 

Kabel HDMI + telewizor? Nie ma lekko.

 

Kwejk prezentuje mem z jedną z tajemnic branży IT: podłączenie laptopa do TV czy projektora wymaga bardzo wysokich umiejętności. Naprawdę? Nie. Chyba, że laptop to MacBook Pro, czy Lenovo ThinkPad T440. Wtedy potrzebna jest przejściówka Mini DisplayPort do HDMI.

 

Memy Prima Aprilis 2020 kwejk

 

Laptop Pizza: portal Kwejk wierzy w naszą kreatywność

 

Skoro najmniejsze komputery PC, można obecnie zmieścić do pudełka od zapałek, dlaczego nie wykorzystać kartonu od pizzy. Jaki ma to sens? Na pewno można dzięki temu stworzyć śmieszne memy, a o to przecież dzisiaj chodzi. Prima Aprilis mamy tylko raz w roku.

 

Zalukaj czy CDA? Filmy darmowe jak to działa?

 

Zalukaj czy Cda? Filmy darmowe – jak to działa?

 

Jeżeli interesują Was całe polskie filmy z lektorem czy dubbingiem, sprawdźcie nasz artykuł, gdzie sprawdzamy popularne serwisy VOD. Bierzemy pod lupę dostępne filmy, seriale i programy, a także jak to naprawdę działa i ile kosztuje. Konkurencja na tym rynku jest spora. Chociaż Netflix zamknął już bezpłatne testy dla Polaków, każdy inny serwis ciągle pozwala nam sprawdzić swoje usługi za darmo.

kwi  01