Laptopy poleasingowe

Laptop poleasingowy i tanie laptopy poleasingowe

Laptopy poleasingowe to sprzęt komputerowy klasy premium

 

Wszystkie tanie laptopy i notebooki dostępne w Scrascom, to sprzęt komputerowy klasy biznesowej. Zacznijmy od określenia, co to właściwie znaczy laptopy poleasingowe? Leasing, to sposób, w jaki przedsiębiorcy finansują zakup drogich maszyn i urządzeń. Mogą to być także samochody, komputery i notebooki. Do leasingu, trafiają wyłącznie najlepsze markowe laptopy biznesowe, które znacznie przewyższają mocą i jakością wykonania, konsumencki sprzęt elektroniczny. Tak więc wszystkie, nawet tanie laptopy poleasingowe, to najwyższe serie sprzętu, najlepszych, renomowanych producentów, jak Apple, Dell, HP czy Lenovo. Nowy sprzęt tej klasy, jest często ponad trzykrotnie droższy, niż nowe, tanie komputery marketowe. Taki laptop biznesowy musi być gotowy do niezawodnej pracy, wykonywanej nie tylko w biurze, ale także podczas podróży służbowych. Inaczej niż fabrycznie nowe, tanie laptopy z marketów, takie notebooki wyposażane są w topowe komponenty, oraz mocne i prestiżowe obudowy. Stalowe zawiasy, włókno węglowe oraz wytrzymałość konstrukcji, dla wielu modeli potwierdza wojskowy certyfikat MIL-STD-810G. Jeżeli przeszły one testy wytrzymałościowe amerykańskiej armii, z pewnością długo popracują w naszej firmie, biurze domowym czy też przy nauce zdalnej naszych dzieci. Laptopy poleasignowe, możemy więc porównać do krótko używanej limuzyny wysokiej klasy, którą nabywamy zamiast słabo wyposażonego, nowego pojazdu klasy budżetowej. 

 

 

Laptopy poleasingowe po odnowieniu

 

Biznesowe tanie laptopy używane po procesie odnowienia

 

Oferowane przez Scrascom komputery i laptopy poleasingowe, przechodzą przed sprzedażą gruntowny proces serwisowy. Wymianie na fabrycznie nowe elementy, podlega zarówno dysk SSD, jak i pamięć RAM. Czyszczenie komputera obejmuje cały układ chłodzący. Nowa pasta termoprzewodząca gwarantuje, że zarówno procesor, jak i karta graficzna będą cieszyć nabywcę długą i wydajną pracą. Wszsytkie sprzedawane przez nas komputery i laptopy poleasingowe są dezynfekowane. Jest na nich instalowany świeży i w pełni legalny system operacyjny oraz wszystkie niezbędne sterowniki. Potwierdza to, umieszczona na każdym komputerze, nowa i aktualna naklejka licencyjna firmy Microsoft. System Windows 10 64bit dla komputerów odnowionych, jest przez nas aktywowany dla każdego nabywcy. Dodatkowo, na naszych komputerach instalujemy pakiet biurowy WPS Office. Jest on polskojęzyczny i w pełni kompatybilny z zapisem i odczytem plików Microsoft Office (MS Word, Excel, PowerPoint). Jest on bezpłatny do użytku domowego i niekomercyjnego. Ceniony na rynku Windows Defender, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania komputera w Internecie, eliminując zarówno wirusy, jak i wszelkie inne złośliwe oprogramowanie. Nasze poleasingowe tanie laptopy, są więc gotowe do natychmiastowego użycia, zaraz po zakupie. Sklep komputerowy Scrascom, to laptopy poleasingowe Wrocław, dostępne zarówno do odbioru osobistego, testowania na miejscu, jak i w ramach ubezpieczonej, bezpiecznej przesyłki kurierskiej. 

Poleasingowe laptopy klasa A+

Klasyfikacja laptopów poleasingowych

 

W ofercie Scrascom, znajdują się przede wszystkim ultrabooki i laptopy poleasingowe klasy A+. Oznacza to, że chociaż są to notebooki i komputery używane, to jednak są absolutnie sprawne technicznie i w bardzo dobrej kondycji estetycznej. Laptop poleasingowy tej klasy, świetnie sprawdzi się na spotkaniach biznesowych oraz nadaje się na prezent. Jakość i wytrzymałość takiego komputera, potwierdza roczna pisemna gwarancja. Klasa A- oraz Outlet oznacza tanie laptopy używane, gdzie w większym stopniu widoczne są ślady, poprzedniego wykorzystania w leasingu. Oczywiście każdy sprzedawca komputerów używanych, może interpretować po swojemu klasy jakościowe sprzętu poleasingowego. W Scrascom Wrocław stosujemy zasady „zero ryzyka” i „żadnego kota w worku”. W każdym przypadku, możemy dosłać szczegółowe zdjęcia, interesującego Państwa egzemplarza. Laptop poleasingowy klasy A+, powinien dawać radość i satysfakcję użytkowania, zbliżoną do tej, jaką daje nam sprzęt nowy. Zadowolenie użytkownika, będzie tym większe, że kupuje on komputer biznesowy, klasy premium, za ułamek jego początkowej ceny. Dokładnie w ten sam sposób, bez żadnych niedomówień, opisujemy i przedstawiamy, dostępne także w naszej ofercie, laptopy powystawowe i nowe.

Laptopy poleasingowe dla każdego

Laptopy poleasingowe do wielu zastosowań

 

Cecha wspólna, jaką posiadają notebooki i tanie komputery w naszej ofercie, to legalny system operacyjny Windows lub macOS. Sprzęt poleasingowy w naszej ofercie, to nie tylko typowe laptopy biznesowe do biura czy do pracy w domu. Mobilna stacja robocza, to poleasingowy laptop dla grafika, którego wyposażenie stanowi nie tylko mocny procesor, ale także profesjonalna, dedykowana karta graficzna. Laptopy poleasingowe w naszej ofercie, to także ultrabooki oraz notebooki 2w1. Pozwalają one wykorzystać laptop, także jak tablet z Windows. Zwracamy uwagę, by porównywać z nimi nowe laptopy marketowe, z uwzględnieniem ich parametrów technicznych i jakości wykonania. Biznesowe komputery poleasingowe, to praktycznie zawsze topowe procesory Intel Core i5 lub Core i7. Na ich pokładzie pracują bardzo szybkie dyski półprzewodnikowe SSD. Tanie laptopy z marketów, to najczęściej, mało wydajne procesory Intel Celeron, Pentium lub tanie serie AMD. Jeżeli dodatkowo taki komputer wyposażony jest w mechaniczny, talerzowy dysk HDD, to nie możemy liczyć na szybką i wydajną pracę w środowisku Windows 10.

Ultrabooki i laptopy poleasingowe dla każdego

Tanie laptopy biznesowe nie tylko do firmy

 

W Scrascom Wrocław oraz w naszym sklepie internetowym, oferujemy sprzęt poleasingowy także na raty 0% (RRSO 0%). Są one dostępne w pełni przez Internet, a cała procedura kredytowania załatwiana jest w około 15 minut. Przy zakupie przez przedsiębiorcę, w Scrascom wystawiana jest zawsze pełna faktura VAT 23%. Zakup detaliczny, potwierdza paragon fiskalny lub na życzenie klienta, faktura imienna. Każdy zakupiony poprzez nasz sklep komputerowy online, komputer czy notebook, wysyłamy kurierem, z ubezpieczeniem przesyłki, na swój koszt. Bez żadnych dodatkowych dopłat, możliwa jest także przesyłka za pobraniem. Sklep stacjonarny Wrocław oraz serwis komputerowy on-line, umożliwia szeroki zakres konfigurowania, zakupywanego laptopa. Bardzo łatwo, można dodać mu zarówno dodatkową pamięć RAM, jak i zwiększyć pojemność dysku SSD na dane. Jeżeli dany tani laptop czy komputer biznesowy, ma pracować w sieci firmowej, warto rozważyć upgrade Windows 10 Home do wersji Professional. W każdym wypadku, taki zakup dostarczy Państwu świetny komputer, w znakomitej cenie, do pracy na długie lata. Nie przepłacaj za nowe, kupuj laptopy poleasingowe!