Laptopy poleasingowe Warszawa

Laptopy poleasingowe Warszawa

 

Laptopy poleasingowe to temat znany od lat mieszkańcom Miasta Stołecznego Warszawa i Mazowsza. Warszawiacy, podobnie jak wszyscy Polacy, szukają produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach, stąd też popularność w naszym kraju markowego sprzętu poleasingowego producentów takich jak Apple, Dell, Hewlett-Packard, Lenovo ThinkPad, Toshiba czy Fujitsu. Świadomi nabywcy komputerów, laptopów i notebooków nie poddają się reklamie marketów elektroniki i umieją porównać wartość użytkową i estetyczną taniej chińskiej elektroniki konsumenckiej z produktami klasy biznes.

 

Biznesowy laptop poleasingowy versus notebooki marketowe

 

Wystarczy wejść na pierwsze lepsze forum komputerowe i przekonać się, że posiadając przykładowo 1500zł na zakup laptopa, w markecie otrzymamy marnie wykonany kawałek plastiku, z chybotliwymi zawiasami, najniższymi seriami procesorów Intel (Atom, Pentium, Celeron) czy AMD. Będzie to wsparte małą ilością RAM (zwykle tylko 4GB) i często tylko 32GB powierzchni dyskowej, w postaci karty MMC. Do tego okrojona wersja Windows 10, za którą często trzeba jeszcze dopłacić około 400zł. Warto także wspomnieć o matrycy LCD, która najczęściej wykonana jest wówczas w najtańszych technologiach TN i VA, wykazujących się słabym odwzorowaniem palety kolorów oraz kiepskimi kątami, pod którymi można oglądać obraz bez zakłóceń.

 

Co mają do zaoferowania laptopy poleasingowe za ok. 1500zł?

 

W tym przedziale cenowym macie Państwo bardzo bogaty wybór sprzętu, najbardziej prestiżowych producentów, takich jak Dell, HP czy legendarna seria laptopów ThinkPad wykupiona przez Lenovo od amerykańskiego IBM. Niektórych może martwić fakt, że sprzęt poleasingowy to niejako z definicji towar używany. To prawda, niemniej omawiamy tutaj przykłady komputerów i laptopów w klasie jakościowej A+, co oznacza, że po przejściu gruntownego procesu serwisowania i odnowienia, wyglądają one i pracują praktycznie jak nowe. Zalecamy w swoich poszukiwaniach na rynku szukać właśnie takiego sprzętu poleasingowego.

 

Warszawa kupuje laptopy poleasingowe klasy A+

 

Co prawda można taniej kupić laptopy w klasie A- czy B, niemniej posiadanie sprzętu z mechanicznymi uszkodzeniami, poobijanymi rogami, czy innymi niedostatkami, może znacznie zmniejszać satysfakcję z jego użytkowania. Warszawa to stolica polskiego biznesu. Takie laptopy poleasingowe często uczestniczą na ważnych spotkaniach biznesowych, wyposażamy w nie naszych pracowników, stąd też ich kondycja może mieć wpływ na nasz wizerunek i rynkowy prestiż naszej firmy. Przejdźmy więc po kolei, co takiego będzie posiadał laptop poleasingowy klasy A+, za ok. 1500zł brutto, który u nas mogą Państwo zakupić z roczną gwarancją, otrzymując fakturę VAT 23%:

 

Laptopy poleasingowe Warszawa ThinkPad

 

Prestiżowa marka i jakość wykonania

 

Warszawiacy kupują w Scrascom przede wszystkim Ultrabooki (najwyższe serie laptopów biznesowych dla managerów) i mobilne stacje robocze, czyli komputery przenośne do pracy z grafiką. Największą popularnością cieszą się topowe serie Dell Latitude, na przykład świetny model Dell Latitude 7480 oraz flagowa seria ThinkPad z linii „T”. Jej wiodącym reprezentantem jest model ThinkPad T480. Zarówno laptopy Dell, jak i ThinkPad są znakomicie wykonane, posiadają mocne obudowy i zawiasy, co dodatkowo potwierdzone jest amerykańskim certyfikatem odporności MIL-STD-810G. Budowa tych komputerów pozwala trzymać je bez obawy za pokrywę ekranu oraz w wypadku ThinkPadów, wytrzymać także zalanie klawiatury cieczą. Zarówno Delle jak i ThinkPady znakomicie trzymają wartość. Uwzględniając fakt, że przeciętny Polak kupuje laptop na około 5 do 7 lat użytkowania, z pewnością wytrzymają ten okres, w odróżnieniu od taniej elektroniki z marketów.

 

Najlepsze procesory Intel

 

Laptopy poleasingowe klasy biznes są co do zasady wyposażone wyłącznie w najwyższe serie procesorów Intel rodzin Core i5 oraz Core i7. Zdarzają się „potwory”, które mają na pokładzie także serwerowe procesory Intel Xeon. Od zastosowań, jakie ma wypełniać dany laptop, zależy, czy nasi doradcy będą polecać Państwu te procesory w wariantach niskonapięciowych serii „U” (co sprzyja długiemu czasowi pracy na baterii), czy też wysokonapięciowe serie „M”, „H” i „HQ” dysponujące większą wydajnością, kosztem krótszego czasu pracy na zasilaniu bateryjnym.

 

Pamięć RAM która wypełnia wymagania Windows 10 Pro

 

Omawiany przez nas laptop biznesowy za ok. 1500zł będzie posiadał 8GB RAM, co jest rozsądnym optimum dla wydajnej pracy systemu operacyjnego Windows 10 Pro. Dodatkową zaletą sprzętu tej klasy jest fakt, że można w przyszłości rozbudować pamięć RAM o dodatkowy moduł bądź moduły. Jest to często niemożliwe w wypadku sprzętu marketowego, gdzie zdarza się, że pamięć RAM jest przylutowana na stałe, do płyty głównej laptopa.

 

Szybki nowy dysk SSD o znacznej pojemności

 

Karta pamięci o pojemności 32GB, którą możemy otrzymać zamiast SSD, w wypadku konkurenta marketowego, może nam zwyczajnie uniemożliwić nawet aktualizację Windows 10 (pełna wersja systemu potrzebuje około 50GB dla instalacji i aktualizacji wysyłanych regularnie przez Microsoft). Nasz laptop poleasingowy będzie wyposażony w nowy, markowy dysk SSD o pojemności 240GB. Dzięki temu, taki komputer będzie budził się do pracy w około 15 sekund od wciśnięcia klawisza „start”, a Państwo będziecie mieli mnóstwo miejsca nie tylko dla funkcjonowania systemu Windows, ale także na swoje dane.

 

Laptopy poleasingowe Warszawa matryca IPS

 

Wysokiej jakości wyświetlacz i matryca IPS

 

W odróżnieniu od wyżej wspomnianych tanich matryc typu TN czy VA, powszechnych w tanim sprzęcie konsumenckim z marketów elektroniki, poleasingowe laptopy biznesowe, co do zasady wyposażone są w droższe w produkcji matryce IPS. Cechuje je znacznie lepsza reprodukcja naturalnej skali kolorów (ważne dla grafików parametry sRGB oraz Adobe RGB) oraz szerokie kąty, pod którymi można oglądać obraz bez zakłóceń. Jest to ważne także dla użytkowników domowych, chociażby przy przeglądaniu Internetu czy oglądaniu filmów.

 

Windows 10 Pro

 

Zakup systemu Windows 10 w prostej wersji Home, to wydatek około 400zł. Kupując sprzęt poleasingowy, nabywacie go u nas Państwo z licencją na znacznie droższą, rozszerzoną wersję tego systemu Windows 10 Pro. Pozwala ona na znacznie więcej w zakresie zarządzania bezpieczeństwem (między innymi pełne szyfrowanie danych użytkownika) oraz funkcjami komputera w sieci. Standardowo taki system kosztuje na polskim rynku około 800zł.

 

Laptopy poleasingowe Warszawa czy warto?

 

Stosunek ceny do jakości

 

Najważniejsza chyba cecha, jaką prezentują laptopy poleasingowe Warszawa, to absolutnie nie do pobicia stosunek ceny do jakości. Doceni to zarówno jako nabywca biznesowy, zakupujący sprzęt komputerowy do firmy, jak i odbiorca indywidualny. W Scrascom zawsze kupujecie Państwo bardzo wydajny, odporny sprzęt na lata, płacąc za niego często znacznie taniej niż za reklamowaną agresywnie elektronikę konsumencką z marketów. W dzisiejszych czasach wiele produktów jest celowo wypuszczanych tak, by ledwo dożywały one do końca konsumenckiej gwarancji. Nie dotyczy to komputerów i laptopów klasy biznesowej, które stworzone są do ciężkiej i wydajnej pracy przez lata. Stąd też jako nowe, takie laptopy i komputery kosztują często 3 czy 4 razy drożej niż podobne produkty klasy „cywilnej”. Kupując taki sprzęt jako poleasingowy, w klasie jakościowej A+, oszczędzacie Państwo do 70% ceny, zyskując sprzęt o ponadprzeciętnej jakości, wydajności i rynkowym prestiżu.