Tanie laptopy poleasingowe Poznań

cze24
Komputery poleasingowe Poznań

Od wielu lat, Laptopy poleasingowe Poznań to popularna w regionie Wielkopolska metoda jak nabyć tanie używane komputery i laptopy biznesowe. Jako, że Poznaniacy słyną z zaradności, jest to jedna z dróg, jak zdobyć znacząco lepszy sprzęt komputerowy, przewyższający jakością notebooki oferowane w marketach z elektroniką, w bardzo atrakcyjnej cenie. Tak więc, chociaż są to tanie laptopy używane, to jednak poleasingowe notebooki takich marek jak Dell, Lenovo (wyłącznie topowa seria ThinkPad) czy HP mogą w klasie jakościowej A+ wyglądać i pracować przez długie lata, praktycznie jak nowe.

 

Jaki laptop kupić?

 

Możemy odpowiedzieć na to pytanie z kilku punktów widzenia. Pierwszym i najistotniejszym, będzie przyszłe zastosowanie takiego komputera. Inne parametry będzie miał laptop do gier czy laptop dla grafika, jeszcze inne wymagania będzie musiał spełniać ultrabook dla często podróżującego biznesmena. Sprzęt tej klasy jest nie tylko świetnie zbudowany, ale i kosztowny, stąd też nawet kupując go jako laptop poleasingowy, trzeba przygotować odpowiedni budżet.

 

Laptopy poleasingowe Poznań dla grafika

 

Poznań to jeden z najdynamiczniejszych obszarów biznesowych Polski. W tym pięknym mieście pracuje szereg biur projektowych, znanych architektów oraz agencji reklamowych. Laptop do prac projektowych, czy do grafiki 3D, to tak zwana mobilna stacja robocza. Jest ona zwykle wyposażona w wydajny, wysokonapięciowy procesor (z reguły jest to najwyższa linia Intel Core i7), który wspiera profesjonalna karta graficzna Nvidia Quadro. Takie komputery poleasingowe świetnie sprawdzają się nie tylko w pracy z pakietem Adobe czy AutoCad. Nadają się one również do edycji wideo, fotografii czy muzyki. Będzie to więc świetny wybór dla aktywnego użytkownika serwisów internetowych takich jak YouTube, Twitch czy Vimeo.

 

Laptopy poleasingowe Poznań ultrabook

 

Ultrabook do 3000 zł

 

Laptop biznesowy także występuje w kilku typowych postaciach. Może to być ultrabook, który charakteryzuje się małą wagą, niskonapięciowym procesorem oraz bardzo długim czasem pracy na baterii. Jako że Poznań to duże centrum akademickie, taki notebook świetnie spełni wymagania studenta, nie zajmując wiele miejsca i długo działając na zasilaniu bateryjnym. Eleganckimi przedstawicielami tej rodziny są laptopy poleasingowe Dell Latitude, które świetnie łączą znakomitą jakość wykonania z eleganckim wyglądem.

 

Laptopy poleasingowe Poznań 2w1

 

Laptopy 2w1

 

Są obecnie bardzo popularne, jako kombinacja tradycyjnego notebooka, pozwalająca dzięki ekranowi dotykowymi używać go także jak tablet z systemem Windows. Najlepszym rozwiązaniem w tej kategorii są niezwykle lekkie, wydajne i kosztowne sprzęty z rodziny Microsoft Surface. Nowy tablet tej serii może kosztować nawet 6000zł, a dodatkowo musimy dopłacić około 500zł za dołączaną klawiaturę Bluetooth Microsoft Type Cover oraz podobną sumę za pióro ekranowe Surface. W Scrascom możecie Państwo nabyć ten unikalny laptop 2w1, o wadze tylko 780 gram, z dedykowaną klawiaturą, za ułamek jego pierwotnej ceny.

 

Laptopy i komputery poleasingowe Poznań

 

Stacjonarne komputery poleasingowe są bez wątpienia bardzo ciekawym rozwiązaniem, zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla użytkowników domowych. Uwzględniając, że przeciętny polski nabywca kupuje laptop czy komputer stacjonarny na około 5 lat, warto sprawdzić opinie Google i renomę sprzedawcy oraz oferowaną przez niego gwarancję. Dobrym rozwiązaniem będzie uzyskanie od sprzedającego konkretnych fotografii danego egzemplarza, wraz z informacją, ile godzin będzie on pracował na baterii. Kupiony w ten sposób laptop Dell, ThinkPad czy też Apple MacBook Pro będzie nam wiernie służył przez długi czas.

 

Stacja dokująca do laptopa

 

Dla dodatkowego ułatwienia pracy z laptopem, można doposażyć go w Scrascom zarówno w stację dokującą, jak i wysokiej klasy monitory poleasingowe, uzyskując wygodne stanowisko pracy stacjonarnej. Przyda się też na pewno torba na laptopa, a osobom ciągle używających płyt z muzyką i filmami, także zewnętrzy napęd DVD zasilany portem USB.

 

Laptopy poleasingowe Poznań Windows 10 Pro

 

Laptopy poleasingowe to także oryginalny system operacyjny Windows 10 Pro. Poznań to miasto znane z porządku i siedziba wielu firm, stąd też jest to nie tylko wypełnienie wymagania prawnego, ale także znaczna oszczędność, jako że cena rynkowa samego tego systemu to około 800zł.

cze  24