Tanie laptopy poleasingowe Kraków

cze24
Komputery poleasingowe Kraków

Laptopy poleasingowe Kraków to znany wśród mieszkańców regionu Małopolska i dawnej stolicy Polski, sposób jak kupić tanie laptopy używane klasy biznes, które oferują znacznie lepszą jakość niż notebooki z marketów. Mieszkańcy podwawelskiego grodu doskonale wiedzą, jak dobrze kupować sprzęt komputerowy, stąd też markowe laptopy Dell, Lenovo ThinkPad, czy MacBook Pro, cieszą się tam znaczną popularnością.

 

Jaki laptop poleasingowy kupić?

 

Wszystko zależy od przeznaczenia dla danego urządzenia, a także, a może przede wszystkim od budżetu, jaki mamy do wykorzystania. Określone zastosowania, wymagają, by laptop poleasingowy posiadał dane cechy techniczne i wyposażenie, co też przekłada się na jego cenę.

 

Laptopy poleasingowe Kraków dla grafika

 

Laptop dla grafika

 

Kraków, to miasto, gdzie funkcjonują liczne znane agencje reklamowe i marketingowe. Do pracy z grafiką potrzebne są mocne komputery stacjonarne lub mobilne stacje robocze wyposażone w wydajne karty graficzne, najczęściej Nvidia Quadro lub AMD Fire Pro. Łączą one dużą ilość procesorów renderujących ze znaczną ilością pamięci VRAM DDR5. Laptop do pracy z grafiką musi być także wyposażony w wysokiej jakości ekran LCD, najlepiej w technologii IPS, wyświetlający dobrze skalę sRGB, co jest niezbędne do pracy w środowiskach Adobe, Corel, czy Sony Vegas.

 

Tanie laptopy Kraków ultrabooki

 

Ultrabook czyli najlepsze laptopy biznesowe

 

Wykorzystują je nie tylko często podróżujący managerowie czy przedstawiciele handlowi. Cenią je także studenci, którym zależy na lekkości, długim czasie pracy na baterii oraz wysokowydajnym, niskonapięciowym procesorze, najczęściej Intel Core i5 lub Core i7. Jako że Kraków to jeden z największych akademickich ośrodków w Polsce, dlatego dużą popularnością wśród studentów cieszą się takie ultrabooki jak słynny Lenovo ThinkPad X1 Carbon Lączy on niezwykle atrakcyjne wzornictwo z ponadprzeciętną wydajnością, a upakowany jest w jedną z najcieńszych i najlżejszych obudów komputerowych na rynku.

 

Laptopy poleasingowe Kraków 2w1

 

Tablet z Windows czy laptop 2w1?

 

Często nabywcy szukają sprzętu łączącego tablet i notebook, wymagania takie wypełniają laptopy 2w1, które najczęściej wyposażone są także w ekran dotykowy i pozwalają na jego obsługę poprzez piórko ekranowe. Daje to możliwości, podobne jak profesjonalny tablet graficzny, w bardziej uniwersalnym urządzeniu. Wiodącym przedstawicielem tej kategorii sprzętu jest laptop konwertowalny, a właściwie tablet z Windows 10 Pro. 

 

Microsoft Surface Pro 4

 

Dzięki klawiaturze Type Cover zmienia się w lekkiego (780 gram) laptopa multimedialnego. Nowe urządzenie tej klasy, wraz z oryginalną klawiaturą Microsoft może kosztować ponad 6000zł. Jako laptopy poleasingowe, są one do nabycia w Scrascom Kraków, za niewielką część tej ceny.

 

Gwarancja i FV 23%

 

Nabywać komputery poleasingowe warto, niemniej należy zwracać uwagę na renomę sprzedawcy i oferowane przez niego świadczenia, takie jak realna gwarancja czy serwis pogwarancyjny. Mądrym pomysłem będzie poproszenie o szczegółowe zdjęcia konkretnego egzemplarza, najlepiej z informacją, ile ta dana sztuka pracuje na baterii. Dzięki zachowaniu takiej staranności możemy bardzo okazyjnie kupić laptop Dell czy MacBook Pro i cieszyć się przez lata jego funkcjonalnością i prestiżowym designem.

 

Laptopy poleasingowe Kraków Windows 10

 

Legalny Windows 10 Pro 

 

Warto pomyśleć także o wyposażeniu dodatkowym w akcesoria komputerowe, takie jak torba na laptopa, zewnętrzny napęd DVD poprzez port USB, czy myszka bezprzewodowa Bluetooth. Kupując sprzęt poleasingowy korzystamy z legalnego systemu operacyjnego Windows 10 Pro, w którym warto na bieżąco przeprowadzać aktualizacje i dbać o bezpieczeństwo danych w Internecie. Problemy z hasłem, WIFI, pierwsze uruchomienie, czy inne ustawienia Windows 10, pomoże Państwu rozwiązać nasz samouczek Windows 10 porady, instrukcja użytkownika, ustawienia

cze  24