Laptopy poleasingowe

Laptopy poleasingowe: konfigurator

Laptopy poleasingowe

Wszystkie poleasingowe laptopy czy notebooki, to sprzęt kategorii biznes. Sprzęt komputerowy tej klasy, odróżnia się od elektroniki marketowej lepszymi komponentami, wykorzystanymi materiałami i jakością wykonania. Nowe laptopy biznesowe, są jednak bardzo drogie, na co wpływ ma również, kosztowna licencja Windows 10 Pro. Jako sprzęt poleasingowy, takie komputery można nabyć za mały ułamek ceny, wraz z legalnym Windowsem. Nasze laptopy wybierają zarówno nabywcy indywidualni, firmy i jednostki oświatowe. W każdym wypadku oznacza to oszczędność do 70%, legalny system operacyjny Windows oraz pełną fakturę VAT 23%. Dla ułatwienia zakupów online, wszystkie zakupione u nas laptopy poleasingowe, wysyłamy kurierem na swój koszt, również przesyłką za pobraniem. Zarówno stacjonarny sklep komputerowy Wrocław, jak i nasz sklep internetowy Scrascom.pl umożliwiają dokonanie płatności za laptopy i komputery, kartą kredytową bez dopłat.

Tanie laptopy używane

Wszystkie laptopy poleasingowe, dostępne w naszej ofercie, są gruntownie sprawdzone i w pełni sprawne technicznie. Potwierdza to pisemna gwarancja, udzielana przez Scrascom, na okres do roku czasu, dla klasy A+. Dokument ten zawiera pełną specyfikację danego laptopa i jego indywidualny numer seryjny. Czas, na jaki udzielana jest gwarancja oraz jego stan, zależy od klasy jakościowej, w jakiej sprzedawany jest dany komputer. W każdej z nich, każdy laptop czy notebook, jest w 100% sprawny technicznie. Niższa kategoria wyraża jedynie gorszy stan wizualny.

Klasyfikacja laptopów poleasingowych

Sprzęt poleasingowy jest z definicji używany, niemniej może znajdować się w różnym stanie technicznym i estetycznym. Klasyfikacja wyrażona w literach i symbolach, różni się u poszczególnych sprzedawców. Scrascom oferuje laptopy poleasingowe w trzech kategoriach. Są to: klasa A+, czyli sprzęt w bardzo dobrym stanie, klasa A, jako stan dobry, posiadający jednak normalne ślady użytkowania. Kategoria trzecia, to Outlet, gdzie dostępne są bardzo tanie laptopy używane, posiadające pewne wady estetyczne. Niezależnie, czy wybiorą Państwo laptop poleasingowy klasy A+, A czy też Outlet, będzie on zawsze w 100% sprawny technicznie i będzie w nim działał każdy port, czy urządzenie.

Laptopy poleasingowe do różnych zastosowań

W naszej ofercie znajdą Państwo, zarówno ultrabooki biznesowe, laptop dla grafika czy też proste, tanie laptopy do przeglądania Internetu, czy pracy biurowej. Co ważne, poleasingowe laptopy biznesowe, dostępne są w bardzo wielu wariantach i posiadają szeroką możliwość konfiguracji. Dzięki możliwości wyboru procesora, pamięci RAM, dysku SSD czy rozdzielczości matrycy, każdy nabywca może u nas znaleźć laptop spełniający jego oczekiwania. Sprzedajemy wyłącznie komputery najlepszych producentów: Apple, Dell, HP, Lenovo, Toshiba czy Fujitsu. U nas można nabyć markowe laptopy poleasingowe na prawdziwe raty 0% (RRSO 0%). Usługa ta realizowana jest we współpracy z naszym partnerem PayU, który obsługuje również popularne serwisy OLX i Allegro.

Laptopy poleasingowe Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań i Katowice

Nasz główny sklep komputerowy i magazyn, z którego wysyłamy poleasingowe laptopy i komputery, mieści się w ścisłym centrum Wrocławia. Sprzęt poleasingowy obecnie sprzedaje się głównie online. Statystyka sprzedaży wskazuje miasta, gdzie poza Wrocław i Dolny Śląsk, trafiają nasze laptopy poleasingowe: Warszawa, Kraków, Poznań i Katowice. Tanie laptopy używane, są obecnie świetnym sposobem na pracę i naukę zdalną. Jeżeli interesują Państwa rozwiązania dla firm lub większe zamówienia, prosimy o kontakt. Zapraszamy także, by odwiedzili Państwo nasz sklep komputerowy Wrocław lub Scrascom.pl

 

Aktywne filtry: