Laptopy poleasingowe

Aktywne filtry:

Poleasingowe laptopy

Wszystkie laptopy i notebooki dostępne w Scrascom, to sprzęt komputerowy klasy biznes. Zacznijmy od określenia, co to znaczy poleasingowe? Leasing, to sposób, w jaki przedsiębiorcy finansują zakup drogich maszyn i urządzeń. Mogą to być także samochody, komputery i notebooki. Do leasingu trafiają wyłącznie najlepsze laptopy biznesowe, które znacznie przewyższają mocą i jakością wykonania, konsumencki sprzęt elektroniczny. Tak więc laptopy poleasingowe, to najwyższe serie sprzętu, najlepszych, renomowanych producentów, jak Apple, Dell, HP czy Lenovo. Nowy sprzęt tej klasy jest często ponad trzykrotnie droższy niż tanie komputery marketowe.

Biznesowe laptopy używane po procesie odnowienia

Komputery i notebooki po leasingu, przechodzą przed sprzedażą gruntowny proces serwisowy. Wymianie na nowy, podlega zarówno dysk SSD, jak i pamięć RAM. Czyszczenie komputera obejmuje cały układ chłodzący. Nowa pasta termoprzewodząca gwarantuje, że zarówno procesor, jak i karta graficzna będą cieszyć nabywcę długą i wydajną pracą. Laptopy poleasingowe są dezynfekowane i jest na nich instalowany świeży system operacyjny. Są więc gotowe do natychmiastowego użycia, zaraz po zakupie.

Klasyfikacja laptopów poleasingowych

W ofercie Scrascom znajdują się przede wszystkim laptopy i ultrabooki klasy A+. Oznacza to, że chociaż są to notebooki używane, to jednak są absolutnie sprawne technicznie i w bardzo dobrej kondycji estetycznej. Laptop poleasingowy tej klasy świetnie sprawdzi się na spotkaniach biznesowych oraz nadaje się na prezent. Jakość i wytrzymałość takiego komputera, potwierdza roczna pisemna gwarancja. Klasa A- oraz Outlet oznacza tanie laptopy używane, gdzie w większym stopniu widoczne są ślady poprzedniego wykorzystania w leasingu.

Poleasingowe laptopy do wielu zastosowań

Cecha wspólna, jaką posiadają notebooki i komputery w naszej ofercie, to legalny system operacyjny Windows lub macOS. Sprzęt poleasingowy w naszej ofercie, to nie tylko typowe laptopy biznesowe do biura czy do pracy w domu. Mobilna stacja robocza, to poleasingowy laptop dla grafika, którego wyposażenie stanowi nie tylko mocny procesor, ale także profesjonalna dedykowana karta graficzna. Laptopy poleasingowe w naszej ofercie to także ultrabooki oraz notebooki 2w1. Pozwalają one wykorzystać laptop, także jak tablet z Windows.

Laptopy biznesowe nie tylko do firmy

Oferujemy sprzęt poleasingowy także na raty 0% (RRSO 0%), dostępne w pełni przez Internet. W Scrascom wystawiana jest pełna faktura VAT 23%. Każdy zakupiony poprzez nasz sklep komputerowy online, komputer czy notebook, wysyłamy kurierem, z ubezpieczeniem przesyłki, na swój koszt. Bez żadnych dodatkowych dopłat, możliwa jest także przesyłka za pobraniem. Nie przepłacaj za nowe, kupuj poleasingowe!