Laptopy HP

Laptopy HP

Laptopy HP od lat dominują na rynku profesjonalnym jako notebooki biznesowe, mające zastosowanie jako komputery biurowe, mobilne stacje robocze oraz urządzenia konwertowalne 2w1. W ofercie firmy Hewlett-Packard są też laptopy dla graczy oraz komputery domowe, niemniej kluczową specjalizacją tego producenta są laptopy biznesowe. Możemy znaleźć wśród nich następujące kategorie sprzętu poleasingowego:

 

Ultrabook HP Elitebook G2 840

 

Ultrabooki HP, czyli ultranowoczesne laptopy przeznaczone do długiej pracy na zasilaniu bateryjnym. Standard ten został wprowadzony przez firmę Intel, dla konkurencji z popularnym komputerem MacBook Air produkowanym przez Apple. Ultrabook HP, na przykład elegancki HP Elitebook G3 840 to energooszczędny procesor Intel Core i7 oraz głośniki audiofilskie renomowanej firmy Bang und Olufsen.

Laptop dla grafika, czyli potężna stacja robocza z wydajną kartą grafiki Nvidia Quadro oraz potężnym procesorem Core i7 sprawdzi się w pracy z aplikacjami pakietu Adobe, Sony Vegas, Corel oraz innymi wymagającymi programami do obróbki grafiki 3D, wideo oraz muzyki. Silnym przedstwicielem tej kategorii jest HP Zbook G2

 

Laptop dla grafika HP Zbook G2

 

Wśród komputerów biznesowych można znaleźć także laptopy poleasingowe w kategorii dla gracza. Tutaj również mamy na pokładzie mocną kartę graficzną, bądź to serii Nvidia GeForce lub AMD Radeon.

Niezależnie od tego, jakie zadania ma spełnić nabywany przez Państwa laptop poleasingowy HP, będzie to dobry zakup, który posłuży jeszcze przez lata.

Amerykańska firma komputerowa Hewlett-Packard, znana na rynku pod skrótem HP jest jednym z weteranów światowego rynku informatycznego. Założona w 1939 w kalifornijskim Palo Alto korporacja, zatrudnia w swoich fabrykach w USA i na całym świecie ponad 300 tysięcy pracowników. Produkty HP słyną z wysokiej jakości i niezawodności, stanowiąc wraz z komputerami takich firm jak Dell i Lenovo (biznesowa seria ThinkPad), absolutną większość profesjonalnego sprzętu przenośnego w biurach i przedsiębiorstwach. To co odróżnia laptopy firmy HP, to współpraca z najlepszymi dostawcami dźwieku, takimi jak obecne w wysokich seriach biznesowych głośniki renomowanej firmy Bang & Olufsen. W ofercie Scrascom znajdują się wyłącznie laptopy poleasingowe HP najwyższych serii biznesowych ProBook i Elitebook, a także dedykowane komputery stacjonarne tej firmy. Tak jak pozostałe komputery poleasingowe, które sprzedajemy, są to wyłącznie urządzenia klasy A+, czyli estetycznie i technicznie bliskie nowemu sprzętowi komputerowemu. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej, co odróżnia biznesowe tanie, używane komputery poleasingowe, od sprzętu konsumenckiego, zapraszamy do lektury artykułu na naszej stronie "Dlaczego laptopy poleasingowe".