Laptop dla firm

Laptop poleasingowy dla firm

 

Wybierając laptop poleasingowy dla firm, zapewniamy sobie nie tylko znaczną oszczędność, ale i legalne oprogramowanie Windows 10. Laptopy dla firm, to sprzęt przeznaczony do pracy i musi cechować się odpowiednią wydajnością i niezawodnością. Nasza oferta obejmuje sprzęt komputerowy do każdych zastosowań biznesowych. Cechuje go nie tylko atrakcyjna cena, ale także wykonanie klasy premium, jakim charakteryzuje się każdy porządny komputer biznesowy. Zobaczmy więc, jakie to mogą być rodzaje laptopów:

Laptop do biura

Laptop do biura

Laptopy do pracy nie muszą posiadać dedykowanej karty graficznej, jaka charakteryzuje stacje robocze dla grafików czy komputery gamingowe. Wymagana jest w ich wypadku wygodna do pisania klawiatura, często wyposażona także w klawiaturę numeryczną, dogodną do wpisywania większej ilości cyfr. Z reguły, taki laptop do pracy biurowej ma ekran o przekątnej od 14 do 15,6 cala. Nie ukrywajmy, że każdy liczy obecnie koszty, więc wszyscy chcemy, by takie laptopy do pracy były także tanie. W tej kategorii sprzętu nasza propozycja, to laptop poleasingowy następujących marek:

 

  • HP EliteBook – klasyczne laptopy biznesowe, od lat charakteryzujące się zarówno doskonałymi parametrami, jak i bardzo niską awaryjnością. W ofercie Scrascom, dostępne w szerokiej palecie rozmiarów i wyposażenia. Taki notebook poleasingowy, to doskonały laptop na firmę, doskonały także do pracy zdalnej z domu, czy w podróży,

 

  • Dell Latitude – laptop do biura z górnej półki, od lat dominujący wśród kadr zarządzających polskich i zagranicznych korporacji. Bardzo dobre parametry użytkowe oraz prestiżowe, eleganckie wzornictwo. Laptop poleasingowy, to sposób, by nabyć taki wysokiej klasy komputer biznesowy za ułamek jego początkowej ceny.

Laptopy biznesowe

Laptopy biznesowe

Różne firmy, oznaczają różne potrzeby. Jeżeli nasi pracownicy, dla których chcemy nabyć laptop do pracy wiele podróżują, kluczowym parametrem takiego sprzętu, będzie jego rozmiar i waga. Taki lekki laptop, o długim czasie pracy na baterii jest też określany mianem ultrabook. Jak można się łatwo domyśleć, takie komputery biznesowe jako nowe są bardzo kosztowne. W naszej ofercie jako laptop poleasingowy, możecie Państwo znaleźć, między innymi następujące rodzaje laptopów biznesowych:

 

  • Microsoft Surface – doskonała jedność sprzętu i oprogramowania, do tej pory dostępna jedynie w produktach firmy Apple. Laptopy Microsoft, są z pewnością lepszym wyborem dla osób i firm, którym potrzebny jest laptop do pracy w środowisku Windows. Wykonanie tego sprzętu, to najwyższa półka, a u nas można kupić taki komputer biznesowy znacznie taniej niż standardowy laptop konsumencki,

 

  • Apple MacBook Pro – jeżeli jednak nie jesteśmy związani z systemem operacyjnym Windows, to laptop do pracy z jabłkiem na obudowie, na pewno dostarczy nam wiele radości. Wiadomo, że ta innowacyjna firma komputerowa z Cupertino liczy sobie słono za swoje znakomitej jakości laptopy biznesowe. I znowu, jako sprzęt poleasingowy, takie komputery są u nas do nabycia ze znaczną oszczędnością dla domowego czy firmowego budżetu.

Laptop poleasingowy

Laptop poleasingowy do zadań specjalnych

Zdarza się, że wymagamy, by nasz laptop do pracy poradził sobie także w trudniejszych warunkach. Oczywiście mamy tu na myśli odporny laptop do biura, a nie pancerny notebook używany przez wojsko czy w warsztatach samochodowych. Takie laptopy poleasingowe, także zresztą znajdują się w naszej ofercie. Tutaj jednak skupiamy się jednak na bardziej standardowych produktach, reprezentujących markowe laptopy biznesowe:

 

  • Lenovo ThinkPad – marka legenda, kiedyś jako IBM ThinkPad, wraz z laptopami marki Compaq, stanowiła najwyższą półkę w sektorze laptopów i komputerów biznesowych. Od 2005 laptopy ThinkPad produkuje koncern Lenovo, co nie tylko nie pogorszyło jakości ich wykonania, ale wręcz sprawiło, że są one jeszcze bardziej nowoczesne i naszpikowane najnowocześniejszymi technologiami. Co ważne, każdy taki laptop do pracy, ma wytrzymałość potwierdzoną przez amerykański certyfikat MIL-STD 810G. Oczywiście, jako laptop poleasingowy, taki sprzęt jest dostępny znacznie taniej, niż jako laptopy biznesowe z fabrycznej dystrybucji.

 

Wszystkie rodzaje laptopów biznesowych, dostępne w naszej ofercie są objęte gwarancją oraz pełnym wsparciem serwisowym. W klasie jakościowej A+, każdy taki laptop poleasingowy jest absolutnie sprawny technicznie, a jego wygląd zewnętrzny jest w absolutnie znakomitym stanie. Nasi konsultanci pomogą wybrać Państwu idealny sprzęt do wymaganych w danej firmie zastosowań.