Konwerter PDF na JPG i zamiana PDF na Word

kwi21
PDF to Word i PDF to JPD konwerter

Format PDF (Portable Document Format) został opracowany przez firmę Adobe, dla bezpiecznego publikowania w sieci dokumentów, o małym rozmiarze plików. W PDF może być zawarty nie tylko tekst, ale także grafika wektorowa i rastrowa. DRM oraz szyfrowanie danych, mogą chronić takie pliki przed ingerencją użytkowników. Możemy więc nie bać się, że nasze CV wysłane w PDF, zostanie przez jakiegoś złośliwca przerobione. Stawia to jednak szereg ograniczeń, przy zmianie i edycji tego rodzaju plików.

 

Edycja PDF

 

Odpowiedź na pytanie: jak edytować PDF, nie jest ani prosta, ani oczywista. Wiele zależy od twórcy danego pliku. Jeżeli zastosował on wyżej wspomniane szyfrowanie DRM, z edycją tego rodzaju dokumentu nie poradzi sobie żadne komercyjne oprogramowanie. Można jednak edytować dokumenty PDF, jak każde inne pliki graficzne, poczynając od programu Paint 3D. Skupimy się jednak na sposobach, pozwalających edytować pliki tekstowe.

 

Zamiana PDF na Word

 

Konwersja z platformy Adobe na format Microsoft Office jest możliwa, jeżeli dany dokument PDF nie jest chroniony DRM i posiadamy odpowiednie oprogramowanie. Najbardziej oczywiste rozwiązanie tego zadania, to program Adobe Acrobat Pro, który jednak kosztuje od 15EUR miesięcznie, przy zakupie rocznej licencji. Dobrą wiadomością jest fakt, że na stronie Adobe Polska dostępna jest w pełni funkcjonalna 7 dniowa wersja próbna.

 

Konwerter PDF na JPG Online

 

Internet pełen jest stron, gdzie oferowana jest edycja PDF online, niemniej większość z nich, podobnie jak konwerter YouTube czy YT Downloader, jedynie udaje rozwiązania bezpłatne. Warto także dobrze zastanowić się, zanim wyślemy przez Internet swoje pliki, na zupełnie obcy serwer. Jeżeli nie wystarcza nam trial Adobe Acrobat, możemy wykorzystać inne darmowe programy.

 

PDF to Word konwerter

 

Total PDF Converter

 

Przetestowaliśmy dostępne zarówno na portalu Dobre Programy jak i Komputer Świat instalacje programu typu PDF konwerter, jakie przygotowała firma CuulUtils. W teorii wszystko wygląda pięknie, edycja PDF jest możliwa do formatów DOC, RTF, XLS, HTML, BMP, JPEG, GIF, WMF, EMF, PNG, EPS, PS, TIFF, TXT, CSV czy PDF/A. Nasze zaniepokojenie wzbudził już downloader, wspomagany technologią Avast. Jak pisał Niebezpiecznik.pl, Avast zbierał i sprzedawał dane swoich użytkowników, innym firmom. Pamiętajmy zawsze by wybierać pobieranie plików bez tego rodzaju wspomagaczy.

 

PDF to JPG konwerter

 

Zamiana PDF na JPG

 

Zainstalowaliśmy Converter, bez dodatków szpiegujących Avast. Niestety program jest dość kapryśny i chociaż udaje mu się czasami konwersja PDF to JPG, to przynajmniej jedna na trzy próby, generowała różne błędy. To samo następowało, kiedy dokonywana była zamiana PDF na Word. Taki jest jednak zapewne koszt używania darmowego oprogramowania.

 

Konwerter YT mp3 YouTube muzyka

 

Konwerter YT mp3 YouTube muzyka

 

Na szczęście pobierana z YouTube muzyka, jest łatwiej konwertowana do mp3, chociaż z serwisu dawno zniknął przycisk „Pobierz” i „Zapisz jako”. Na naszym blogu przedstawiamy darmowe i bezpieczne rozwiązania, które pozwolą na pobrać za darmo i zapisać na dysku filmy i muzykę na własny użytek.

kwi  21