Kontakt

Laptopy poleasingowe Scrascom Warszawa

Laptopy poleasingowe oraz markowe komputery używane po leasingu są dostępne w naszym sklepie internetowym, 24 godziny na dobę. Jak wiadomo, są to tanie laptopy i komputery, używane przez jakiś czas w leasingu, po czym przywrócone do idealnego stanu technicznego i estetycznego. Tani sprzęt poleasingowy mogą Państwo zamówić wygodnie on-line a kurier dostarczy sprzęt pod wskazany w zamówieniu adres.

 

Sklep komputerowy Scrascom:

 

tel.: 692-483-341
e-mail: wroclaw@scrascom.pl

 

Producenci i marki

 

Sprzedajemy wyłącznie komputery poleasingowe najlepszych producentów: Dell, HP, Lenovo (wyłącznie biznesową serię ThinkPad), Toshiba oraz Fujitsu. Posiadamy też szeroki wybór wysokiej klasy monitorów poleasingowych, marek NEC, Viewsonic, Samsung, HP oraz Dell. Laptop na raty 0% można kupić całkowicie on-line, wypełniając prosty formularz, do którego przygotowaliśmy także instrukcję krok po kroku. 

 

Fanpage Facebook Scrascom Laptopy Poleasingowe

 

Zapraszamy do obserwowania profilu Scrascom na portalu Facebook, gdzie nasze promocje i aktualną ofertę śledzi już ponad 20000 użytkowników. Zadowolenie Klientów jest dla nas kluczowe, stąd też sugerujemy sprawdzić opinie o naszej firmie w mediach społecznościowych. Wybierając laptop  poleasignowy, zawsze warto porównywać opisy i realne fotografie. Łatwo przekonać się, że sprzęt klasy A+ naprawdę wyróżnia się znakomitym wyglądem i pełną funkcjonalnością techniczną.