Kontakt

Laptopy poleasingowe Scrascom Warszawa

Laptopy poleasingowe oraz markowe komputery używane po leasingu są dostępne w naszym salonie komputerowym od poniedziałku do soboty, a poprzez sklep internetowy, 24 godziny na dobę. Jak wiadomo, są to tanie laptopy i komputery, używane przez jakiś czas w leasingu, po czym przywrócone do idealnego stanu technicznego i estetycznego. Nasz sklep komputerowy jest zlokalizowany w Warszawie, ok 500 metrów od Dworca PKP Warszawa Włochy. Tuż obok naszej lokalizacji znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, a osoby przyjeżdżające do nas samochodem mogą skorzystać z pobliskiego, bezpłatnego parkingu.

 

Sklep komputerowy Warszawa:

 

Scrascom Laptopy Poleasingowe
Ul. Popularna 14 (róg Popularnej i Wilczyckiej).
02-473 Warszawa

tel.: 692-483-341
e-mail: wroclaw@scrascom.pl

(pn-pt 10:00–18:00)
(sobota 10:00–14:00)

Sklep stacjonarny Warszawa

 

Wszystkie produkty oznaczone na stronie internetowej Scrascom jako "dostępne", są do kupienia od ręki, w naszym sklepie stacjonarnym na ulicy Popularnej. W ciągłej ofercie mamy na stanie kilkadziesiąt modeli komputerów. Wśród nich znajdują się zarówno laptopy biznesowe, jak i ultrabooki, komputery dla graczy oraz stacje robocze dla grafików.

 

Producenci i marki

 

Sprzedajemy wyłącznie komputery poleasingowe najlepszych producentów: Apple, Dell, HP, Lenovo (wyłącznie biznesową serię ThinkPad), Toshiba oraz Fujitsu. Posiadamy też szeroki wybór wysokiej klasy monitorów poleasingowych, marek NEC, Viewsonic, Samsung, HP oraz Dell. Laptop na raty 0% można kupić całkowicie on-line, wypełniając prosty formularz, do którego przygotowaliśmy także instrukcję krok po kroku. 

 

Fanpage Facebook Scrascom Laptopy Poleasingowe

 

Zapraszamy do obserwowania profilu Scrascom na portalu Facebook, gdzie nasze promocje i aktualną ofertę śledzi już ponad 20000 użytkowników. Zadowolenie Klientów jest dla nas kluczowe, stąd też sugerujemy sprawdzić opinie o naszej firmie w mediach społecznościowych. Wybierając laptop  poleasignowy, zawsze warto porównywać opisy i realne fotografie. Łatwo przekonać się, że sprzęt klasy A+ naprawdę wyróżnia się znakomitym wyglądem i pełną funkcjonalnością techniczną. 

 

 
Formularz kontaktowy
  •