Komputery poleasingowe

Komputer poleasingowy

Do leasingu komputerów, trafiają wyłącznie najwyższe linie biznesowe, najbardziej renomowanych producentów. Po jego zakończeniu przechodzą one gruntowny proces sprawdzenia i odnowienia. Komputery poleasingowe stanowią więc sprzęt klasy premium, dostępny taniej niż prosta elektronika z marketów komputerowych. Biznes wykorzystuje komputery PC do wielu różnych procesów. Tak więc jako sprzęt poleasingowy, można nabyć takie maszyny do wielu zastosowań. Warto szukać dostawców oferujących zarówno urządzenia w świetnych stanie technicznym, jak i rzeczywistą, pisemną gwarancję. Scrascom oferuje pełne wsparcie serwisowe wszystkich sprzedawanych produktów.

Komputery poleasingowe do domu i firmy

Chociaż większość naszych klientów stanowią przedsiębiorcy, wiele komputerów po leasingu nabywają u nas również osoby prywatne. Doceniają one nie tylko niską cenę, jaką charakteryzują się te tanie komputery używane. Ważniejszy jest dla nich stosunek ceny do jakości oraz legalne oprogramowanie Windows, dostępne w cenie takiego komputera PC. Wytrzymałe obudowy, często posiadają wręcz wojskowy certyfikat odporności MIL-STD-810G. 

 

Komputery poleasingowe Scrascom

 

Komputery po leasingu do różnych zastosowań

Scrascom ma w ofercie, nie tylko poleasingowe laptopy i komputery biurowe. Znaczną część naszych Klientów stanowią graficy, projektanci i architekci. Idealny przenośny komputer do takich prac, to mobilna stacja robocza. Taki komputer dla grafika, posiada bardzo mocny procesor i profesjonalną kartę graficzną. Jako sprzęt poleasingowy, jest on do 70% tańszy, niż koszt nowego urządzenia takiej klasy. Do pracy na recepcji, świetnie sprawdzi się komputer 2w1, tak zwany All-in-One. Jego monitor mieści wszystkie komponenty, podłączenia wymaga jedynie mysz i klawiatura.

Klasyfikacja komputerów poleasingowych

Jako sprzęt używany, niezależnie od sprawdzania i serwisu, komputery poleasingowe mogą nosić różnie nasilone ślady poprzedniej eksploatacji. Scrascom dzieli je na 3 klasy jakościowe, określające ich stan wizualny. Klasa A+ to stan bardzo dobry, a klasa A dobry. Kategoria Outlet, oznacza bardzo tanie komputery używane, które mają widoczne ślady używania i/lub inne wady, zawarte w ich szczegółowym opisie. Niezależnie od klasy, każdy komputer poleasingowy działa niezawodnie, jak również wszelkie posiadane przez niego urządzenia i porty zewnętrzne.  

 

Aktywne filtry:

-