Komputery poleasingowe

-
Zmień wybór
 • Wyczyść wybór
 • HP (1)
 • Wybierz
 • Tak (0)
 • Pusto :(
  Komputer poleasingowy

  Do leasingu komputerów i laptopów trafiają wyłącznie najwyższe linie biznesowe, najbardziej renomowanych producentów. Są to urządzenia znacznie wyższej klasy niż tanie komputery konsumenckie. Po jego zakończeniu przechodzą one gruntowny proces sprawdzenia i odnowienia. Komputery poleasingowe stanowią więc sprzęt klasy premium, dostępny taniej niż prosta elektronika z marketów komputerowych. Jako, że biznes wykorzystuje obecnie komputery PC do wielu różnych procesów, jako sprzęt poleasingowy można nabyć maszyny do wielu zastosowań. Warto szukać dostawców oferujących zarówno sprzęt w świetnych stanie technicznym, jak i rzeczywistą gwarancję oraz pełne wsparcie serwisowe. Niestety nie wszystkie tanie komputery biznesowe oferują taką samą jakość i stan zachowania. Warto tutaj sprawdzać, co oznaczają określone klasy, którą oznaczane są takie używane komputery po leasingu. W naszym wypadku, klasa A+, to sprzęt z najwyższej półki, który wypełnia najsurowsze wymagania, zarówno jeśli idzie o jego stan techniczny, jak i wygląd zewnętrzny.

  Tanie komputery poleasingowe do domu i firmy 

  Chociaż większość naszych klientów stanowią przedsiębiorcy, wiele laptopów poleasingowych i komputerów po leasingu nabywają u nas również osoby prywatne. Doceniają one nie tylko niską cenę, jaką charakteryzują się te tanie komputery używane. Ważniejszy jest dla nich stosunek ceny do jakości oraz legalne oprogramowanie Windows, dostępne w cenie laptopa czy stacjonarnego komputera PC. Wytrzymałe obudowy, często posiadają wręcz wojskowy certyfikat odporności MIL-STD-810G. Sprawdzą się więc one nie tylko w podróżach służbowych. Taki tani komputer stacjonarny klasy biznes, sprawdzi się nie tylko w działalności gospodarczej. Wytrzymają one także domowe wyzwania i aktywność najmłodszych użytkowników. Komputery poleasingowe pracują także w szeregu Uczelni i szkół. Wybierają je także Urzędy oraz organizacje społeczne Non-profit.

  Komputer poleasingowy do różnych zastosowań

  Scrascom ma w ofercie nie tylko poleasingowe laptopy i komputery biurowe. Z uwagi na lokalizację centrali naszej firmy, komputery poleasingowe Wrocław są możliwe do odbioru osobistego w ścisłym centrum miasta. Na cały kraj, dostarczamy je codziennie poprzez bezpieczne, ubezpieczone przesyłki kurierskie. Znaczną część naszych Klientów stanowią graficy, projektanci i architekci. Jeżeli ktoś taki nie decyduje się na poleasingowy komputer stacjonarny, idealny notebook do takich prac to tak zwana mobilna stacja robocza. Taki komputer dla grafika posiada bardzo mocny procesor i profesjonalną, dedykowaną kartę graficzną. Jako sprzęt poleasingowy, takie tanie komputery są do 70% tańsze, niż koszt nowego urządzenia takiej klasy. Do pracy na recepcji, świetnie sprawdzą się komputery poleasingowe 2w1, tak zwane All-in-One. Jego monitor mieści wszystkie komponenty, podłączenia wymaga jedynie mysz i klawiatura. Pozwala to na znaczną oszczędność miejsca i powierzchni biurowej.

  Klasyfikacja komputerów poleasingowych

  Jako sprzęt używany, niezależnie od sprawdzania i serwisu, komputery poleasingowe mogą nosić różnie nasilone ślady poprzedniej eksploatacji. Scrascom dzieli je na 3 klasy jakościowe, określające ich stan wizualny. Klasa A+ to stan bardzo dobry, a klasa A dobry. Kategoria Outlet, oznacza bardzo tanie komputery używane, które mają widoczne ślady używania i/lub inne wady, zawarte w ich szczegółowym opisie. Niezależnie od klasy, każdy komputer poleasingowy działa niezawodnie, jak również wszelkie posiadane przez niego urządzenia i porty zewnętrzne.  Potwierdza to wystawiana przez nas pisemna gwarancja oraz setki opinii Klientów, którzy regularnie powracają by kupować u nas kolejny sprzęt poleasingowy. Wierzymy, że tanie laptopy i używane komputery poleasingowe, to świetny sposób by nie tylko zaoszczędzić znaczne sumy, ale także dokonać świetnego zakupu o znakomitym stosunku ceny do jakości.