Komputery poleasingowe

-
Zmień wybór
 • Wyczyść wybór
 • Tak (2)
 • Komputer poleasingowy

  Do leasingu komputerów i laptopów trafiają wyłącznie najwyższe linie biznesowe, najbardziej renomowanych producentów. Po jego zakończeniu przechodzą one gruntowny proces sprawdzenia i odnowienia. Komputery poleasingowe stanowią więc sprzęt klasy premium, dostępny taniej niż prosta elektronika z marketów komputerowych. Jako, że biznes wykorzystuje komputery PC do wielu różnych procesów, jako sprzęt poleasingowy można nabyć maszyny do wielu zastosowań. Warto szukać dostawców oferujących zarówno sprzęt w świetnych stanie technicznym, jak i rzeczywistą gwarancję oraz pełne wsparcie serwisowe.

  Komputery poleasingowe do domu i firmy

   

  Chociaż większość naszych klientów stanowią przedsiębiorcy, wiele laptopów poleasingowych i komputerów po leasingu nabywają u nas również osoby prywatne. Doceniają one nie tylko niską cenę, jaką charakteryzują się te tanie komputery używane. Ważniejszy jest dla nich stosunek ceny do jakości oraz legalne oprogramowanie Windows, dostępne w cenie laptopa czy stacjonarnego komputera PC. Wytrzymałe obudowy, często posiadają wręcz wojskowy certyfikat odporności MIL-STD-810G. Świetnie sprawdzą się więc one nie tylko w podróżach służbowych. Wytrzymają one także domowe wyzwania i aktywność najmłodszych użytkowników.

   

  Komputery po leasingu do różnych zastosowań

   

  Scrascom ma w ofercie nie tylko poleasingowe laptopy i komputery biurowe. Znaczną część naszych Klientów stanowią graficy, projektanci i architekci. Idealny przenośny komputer do takich prac to mobilna stacja robocza. Taki komputer dla grafika posiada bardzo mocny procesor i profesjonalną kartę graficzną. Jako sprzęt poleasingowy, jest on do 70% tańszy, niż koszt nowego urządzenia takiej klasy. Do pracy na recepcji, świetnie sprawdzi się komputer 2w1, tak zwany All-in-One. Jego monitor mieści wszystkie komponenty, podłączenia wymaga jedynie mysz i klawiatura.

   

  Klasyfikacja komputerów poleasingowych

   

  Jako sprzęt używany, niezależnie od sprawdzania i serwisu, komputery poleasingowe mogą nosić różnie nasilone ślady poprzedniej eksploatacji. Scrascom dzieli je na 3 klasy jakościowe, określające ich stan wizualny. Klasa A+ to stan bardzo dobry, a klasa A dobry. Kategoria Outlet, oznacza bardzo tanie komputery używane, które mają widoczne ślady używania i/lub inne wady, zawarte w ich szczegółowym opisie. Niezależnie od klasy, każdy komputer poleasingowy działa niezawodnie, jak również wszelkie posiadane przez niego urządzenia i porty zewnętrzne.