Komputery poleasingowe

Komputer poleasingowy Dell ThinkPad HP

Pierwszy komputer

Komputer świat zna, już od lat 40-tych XX wieku. Jak podaje Wikipedia, ENIAC był przez lata uważany za protoplastę maszyn obliczeniowych, jakie znamy dzisiaj. Obecnie toczy się spór, czy wcześniej nie powstał brytyjski Collossus, słynny ze złamania, w Bletchley Park, kodu niemieckiej maszyny szyfrującej Enigma.

Laptopy i komputery stacjonarne

Obecnie, główne nurty sprzedaży sprzętu komputerowego, to maszyny typu laptop i desktop. Miejsce na rynku mają także, komputery All in One oraz serwery Minecraft, Discord oraz CS Go.

Komputery poleasingowe

Podobnie jak używane samochody i maszyny przemysłowe, komputerowy sprzęt poleasingowy, dostarcza wartościowe narzędzia pracy, w znakomitej cenie. Komputer poleasingowy, sprawdzi się nie tylko w firmie, ale także w domu, czy placówce edukacyjnej.

Komputery gamingowe

Chociaż komputery poleasingowe, to co do zasady maszyny biznesowe, to jednak Scrascom Wrocław ma sposób, jak zrobić z nich komputer do gier. Wyposażamy mocne jednostki, z procesorami Intel Core i5 i Core i7, w wydajne karty graficzne Nvidia GTX 1050, GTX 1060, a na życzenie także, Nvidia RTX.

Dysk SSD

Wszystkie komputery w ofercie Scrascom, stacjonarne i przenośne, są wyposażone w nowy dysk SSD. 500GB czy 1TB, wybór opcji zależy od preferencji Klienta i zasobności jego portfela.

Cena Windows 10 Pro

Sprzęt poleasingowy zapewnia system operacyjny, w cenie nabywanego komputera. Normalnie, sam zakup Windows 10 Pro 64bit, to wydatek około 1000zł

Edytor Tekstów, arkusz kalkulacyjny i pakiet Office

Microsoft Office, jest płatnym programem, dostępny obecnie głównie jako abonamentowa subskrypcja Office 365. Polecamy jego bezpłatną, w pełni funkcjonalną alternatywę OpenOffice.

Inne programy i komunikatory

Możemy, na życzenie, zainstalować Państwu, darmowe oprogramowanie do pracy z grafiką Gimp oraz komunikatory, jak Skype, Messanger, czy Whatsupp na komputer

Komputery poleasingowe Warszawa, Wrocław, Kraków i Poznań

Centralny magazyn i siedziba sklepu komputerowego on-line Scrascom Sp. z o.o., położony jest tuż obok Dworca PKP Wrocław Główny. Większość komputerów sprzedajemy wysyłkowo, a nasi Klienci mogą liczyć na udogodnienia takie jak: bezpłatny kurier DPD i wysyłka za pobraniem, płatność kartą Visa i Mastercard, bez dopłat.

Komputer i laptop na raty 0%

Sprzęt poleasingowy Scrascom, można kupić na prawdziwe raty 0% (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania RRSO = 0%). Cała procedura jest przeprowadzona on-line, a naszym partnerem w tym zakresie jest firma PayU, obsługująca także zakupy Allegro oraz OLX.

Aktywne filtry:

-