Ile kosztuje HBO program TV i HBO GO cena 2020?

maj03
HBO GO cennik w Polsce 2020

Program HBO był zawsze jednym z najbardziej pożądanych kanałów premium, w ofercie każdej telewizji kablowej. Dziś tradycyjna telewizja naziemna i kablowa, w znacznej mierze zostały zastąpione przez produkty VOD (Video on demand) i TV Online. HBO program TV, to obecnie 3 kanały filmowe, wspierane przez HBO GO. Ta ostatnia platforma, dostępna jest w Polsce nie tylko na Smart TV, ale także poprzez aplikacje Android, iOS oraz Windows, dostępną poprzez Sklep Microsoft.

 

Ile kosztuje HBO GO?

 

Na początku zwróćmy uwagę, że wykupując abonament HBO GO, otrzymujemy w aplikacji dostęp także do 3 kanałów TV, oferujących program HBO. Mamy więc dodatkową usługę w cenie, której nie oferuje konkurencja, na przykład Netflix czy Amazon Prime. Warto wiedzieć, że taki pakiet HBO, który udostępnia na przykład telewizja kablowa UPC, to koszt 25 złotych miesięcznie.

 

HBO GO cennik

 

HBO GO cennik

 

Miesięczny koszt korzystania z HBO GO w Polsce, to 24,90 złotych na miesiąc. Uwzględniając, że płacimy tyle samo, ile telewizja kablowa UPC życzy sobie za sam HBO program TV, wydaje się to bardzo uczciwa cena. Dla porównania Netflix, cena którego w Polsce zaczyna się od 34 złotych miesięcznie, nie pozwala w najtańszym wariancie korzystać z rozdzielczości Full HD.

 

HBO GO cennik vs Netflix cena 2020

 

Czarnobyl i inne seriale HBO

 

Chociaż Netflix i Amazon Prime inwestują ogromne pieniądze, w często bardzo udane produkcje własne, HBO jest na tym rynku o kilkadziesiąt lat dłużej. Czarnobyl serial 2019 okazał się, przynajmniej w ocenach internautów i serwisu filmowego IMDB, najlepszą produkcją TV w historii. A jeżeli dodać do tego takie perły jak Rodzina Soprano, Gra o Tron czy wyświetlany aktualnie Westworld, wydaje się to być najsilniejsza biblioteka seriali na rynku.

 

HBO GO: ile urządzeń i jak zrezygnować z usługi?

 

Kolejna przewaga nad Netflix, to ciągle dostępny w Polsce, darmowy okres próbny. Został on, co prawda, skrócony do 7 dni, ale pozwala on na rzetelne przetestowanie usługi. Jeżeli po upływie 7go dnia, nie odznaczymy w ustawieniach aplikacji „Rezygnuję z usługi”, z naszej karty kredytowej będzie pobrana kwota 24,90 złotych, którą określa za HBO GO cennik na 2020 rok. Zawartość możemy oglądać aż na 5 autoryzowanych urządzeniach, w tym na 2 jednocześnie.

maj  03