Farming Simulator – symulator farmy i inne gry 2020

mar30
Symulator farmy Farming Simulator 2019

Gry symulatory PC to ciekawy fenomen, pozwalający przeżyć doświadczenia dalekie często od naszego zwykłego życia. Klasyczne tytuły, takie jak Microsoft Flight Simulator, są z nami już od lat 80tych XX wieku. Dzięki nim, możemy nie tylko polatać samolotem. IL-2 Sturmovik pozwoli nam uczestniczyć w powietrznych zmaganiach podczas bitwy o Stalingrad. War Thunder to dość realistyczny symulator czołgu, podczas gdy konkurencja War of Tanks czy Armored Warfare, stawia raczej na sprawną rozgrywkę typu Arcade. ARMA, czeskiego studia Bohemia, pozwoli nam poczuć się amerykańskim Marine lub terrorystą. Mamy też szeroki wybór bardziej egzotycznych symulatorów:

 

Farming Simulator 2019

 

Farming Simulator 2019

 

Symulator farmy pozwala spełnić marzenia wielu z nas o posiadaniu dużego traktora i rozrzucaniu gnoju (nawozu) po polach. Tak naprawdę, potencjał tej gry jest znacznie szerszy. Gospodarstwo rolne i wiejskie życie, to wiele planowania i dość skomplikowanej ekonomiki. Pojawiają się też liczne wyzwania techniczne, na przykład: jak napełnić opryskiwacz, czy jak dopisać pieniądze, kiedy nasze planowanie zawiodło. Farming Simulator 2019 dostępny jest na platformie Steam. Liczna wspólnota graczy, tworzy mody do tej gry i z niecierpliwością oczekuje premiery edycji 2020.

 

Euro Truck Simulator 2

 

Euro Truck Simulator 2

 

Symulator jazdy ciężarówką, to klasyczna pozycja z 2012, która do tej pory cieszy się wielką popularnością wśród graczy. Licencja wykupiona od producentów tych drogowych gigantów, pozwala nam się cieszyć się autentycznymi pojazdami marek Mercedes, MAN, IVECO, Scania, DAF, Renault i Volvo. Możemy customizować każdy pojazd zgodnie ze swoimi życzeniami. Ścieżka kariery kierowcy, to aż pięć etapów. Zaczynamy jako wykonawca prostych zleceń, a możemy ukończyć grę jako prawdziwy Transport Tycoon. Mapa Europy stoi przed nami otworem, a nasz biznes możemy rozwijać aż w 24 krajach. Steam często oferuje Euro Truck Simulator 2 w bardzo promocyjnych cenach.

 

Yandere Simulator

 

Yandere Simulator

 

Manga jest coraz bardziej popularna nad Wisłą, stąd też duże zainteresowanie tym symulatorem życia japońskiej uczennicy. Chociaż produkcja znajduje się ciągle w fazie Beta, ma ono bardzo liczną wspólnotę graczy. Zgodnie z tradycją horrorów w stylu Ring czy Klątwa – The Grudge, bohaterka ma raczej niestandardowe zajęcia szkolne. Można spokojnie przyjąć, że jest to pozycja przeznaczona dla graczy dorosłych, o mocnych nerwach. Yandere Simulator, można pobrać bezpłatnie ze strony Komputer Świat

 

Gimper Simulator 3

 

Gimper Simulator 3

 

Ta absurdalna i mocno ironiczna gra, pozwoli nam wcielić się w awatar jednego z polskich youtuberów, muzyków i twórcę popularnego show Lekko nie będzie. Tytułowy Gimper pozwala nam rozwijać ścieżkę kariery oraz przeżyć szereg wesołych i często surrealistycznych przygód. Zarabianie kasy w grze może nam ułatwić trainer, łatwo dostępny w Internecie. Gierka ma bardzo małe wymagania sprzętowe i można ją za darmo pobrać z serwisu Gamejolt.

 

Laptop do gier

 

Gry symulatory PC mają jedną wspólną cechę – co do zasady cechują je stosunkowo niskie wymagania minimalne. Jeżeli jednak chcecie zagrać także w bardziej skomplikowane tytuły, z elementami symulacji życia czy wyścigów samochodowych, będzie potrzebny mocniejszy sprzęt. Forza Horizon 4 PC, wymaga zarówno mocnego procesora, jak i karty graficznej. Jeżeli chcecie kupić taki sprzęt taniej, sprawdźcie naszą ofertę na laptopy gamingowe i komputery poleasingowe. Na życzenie graczy, mogą znaleźć się w nich także mocne GPU, jak Nvidia GeForce GTX 1060 czy RTX 2060.

mar  30