Dla Firm - odpowiedzi na pytania

Laptopy poleasingowe dla firm

Laptopy poleasingowe dla firm to rozsądny wybór nie tylko dla przedsiębiorców jednoosobowych czy ograniczonych w zasobu start-upów. Ten rodzaj sprzętu często wybierają świadomie także średnie i większe przedsiębiorstwa, otrzymując bardzo wysokiej jakości sprzęt biznesowy, taniej niż laptopy dostępne w sklepach elektronicznych. Przedsiębiorcy lubią konkrety, stąd też zaczniemy od prostych faktów:

 

Plus dla firm

 

Co to znaczy laptop poleasingowy klasa „A” +? Oznaczenie to informuje, że chociaż oferowany laptop był używany w zagranicznej korporacji, to jednak został odnowiony do stanu idealnego pod względem technicznym i estetycznym. Wszystkie jego funkcje i porty funkcjonują analogicznie jak w nowym sprzęcie, a jego wygląd pozwala czuć przyjemność korzystania z urządzenia w stanie zbliżonym do nowego.

 

Karta gwarancyjna

 

Jaka jest gwarancja na laptopy poleasingowe? Scrascom udziela na sprzęt poleasingowy 12 miesięcznej gwarancji (zarówno dla firm, jak i konsumentów), zapewnia też pełne wsparcie serwisowe laptopów po upływie tego terminu. U nas niespotykane jest pojęcie „gwarancja rozruchowa”.

 

FV 23% pełna faktura VAT

 

FV 23% pełna faktura VAT

 

Czy zostanie wystawiona faktura VAT? Sprzedajemy komputery poleasingowe z pełną fakturą VAT, z 23% podatku (zdarza się, że na rynku funkcjonują sprzedawcy oferujący „fakturę marża” lub „fakturę bez VAT”, która nie pozwala należycie wykorzystać benefitów podatkowych takiego zakupu).

 

Zdjęcia konkretnej sztuki

 

Czy kupuję laptop, którego konkretne zdjęcia oglądam? Scrascom sprzedaje wiele komputerów i laptopów danego modelu w każdym tygodniu, stąd też, o ile nie zostało to wyraźnie określone na stronie, są tam pokazane zdjęcia typowego modelu z danej serii. Na każdorazowe zapytanie, dostarczamy na żądanie, pocztą elektroniczną, konkretne i wyraźne fotografie danej sztuki.

 

Karta Visa i Mastercard

 

Czy dostępna jest płatność kartą kredytową? U nas można zapłacić za komputery i laptopy poleasingowe dowolną kartą kredytową dostępną na polskim rynku, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

Raty 0% dla firm

 

Czy przedsiębiorca może dokonać zakupu na raty 0%. Raty systemu PayU, z którym współpracujemy dostępne są również dla przedsiębiorców, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

 

Laptopy poleasingowe dla różnych firm

 

Dla ułatwienia znalezienia właściwego laptopa do określonych rodzajów zadań, przygotowaliśmy te krótkie charakterystyki. Klikając dany obrazek będą Państwo przeniesieni do właściwych wyników wyszukiwania:

 

Laptop do biura

 

Laptop do biura

 

Z reguły jest to notebook o przekątnej ekranu 14 cali, wyposażony w szereg portów USB oraz gniazdo stacji dokującej, pozwalającej zmienić go w wygodne stanowisko do pracy stacjonarnej. Dominujące marki laptopów biurowych w Polsce to Dell, HP i Lenovo ThinkPad.

 

Laptop dla księgowego

 

Laptop dla księgowego lub biura rachunkowego

 

Komputer taki charakteryzuje się posiadaniem dodatkowej klawiatury numerycznej, ułatwiającej pracę z arkuszami kalkulacyjnymi oraz innymi formatami liczbowymi. Oczywiście możliwe jest dokupienie zewnętrznej klawiatury numerycznej USB, także do lekkich laptopów o przekątnej ekranu 12,5 oraz 14 cali.

 

Laptop dla grafika

 

Laptop dla grafika

 

Taka mobilna stacja graficzna posiada znacznie mocniejsze parametry niż typowe laptopy i ultrabooki. Z reguły na pokładzie takiego urządzenia pracuje zarówno mocny procesor Intel Core i7 oraz profesjonalna karta graficzna Nvidia Quadro lub AMD Fire Pro. Ekran takiego laptopa to praktycznie zawsze wysokiej klasy matryca IPS, z wysokim % reprodukcji skali barw sRGB

 

Laptopa do diagnostyki

 

Laptop do diagnostyki lub warsztatu samochodowego

Są to komputery o znacznej odporności mechanicznej, popartej certyfikatem Departamentu Obrony USA MIL-STD-810. Kiedyś większość urządzeń diagnostycznych pracowała w oparciu o archaiczny port Rs-232, obecnie standardem jest już szybkie podłączenie poprzez USB.

 

Cena Windows 10

 

Licencjonowany Windows 10 Pro

 

Niezwykle ważnym aspektem zakupu laptopa poleasingowego do firmy jest fakt, że na otrzymanej karcie gwarancyjnej zawarty jest jego numer seryjny oraz informacja o licencji na system operacyjny Windows. Licencja typu COA, gdzie klucz systemu zapisany jest w układzie BIOS komputera pozawala reaktywować system Windows nawet przy wymianie napędu systemowego SSD na nowy dysk. Zapewnia to znaczne ułatwienie i zwiększenie bezpieczeństwa w zarządzaniu zasobami informatycznymi przedsiębiorstwa.