Cyfrowy Polsat Go czy HBO GO? Jaka telewizja online w 2020?

maj12
Cyfrowy Polsat Go i HBO GO taniej  jako Telewizja OTT

Oferta programowa filmów i seriali dostępna online, może przyprawić o zawrót głowy. Na naszym blogu opisywaliśmy już nowe taryfy Netflix oraz ciekawą polską platformę VOD CDA.pl. Dziś spróbujemy porównać tytanów cyfrowego rynku, którzy udostępniają na smartfony, tablety i Smart TV, także programy telewizyjne na żywo.

 

Najlepsze seriale HBO

 

HBO GO – nie tylko Czarnobyl czy Westworld

 

Polsat działa na polskim rynku od 1992 roku, HBO pojawiło się w naszym kraju 4 lata później. Miejmy jednak na uwadze, że ten amerykański kanał filmowy, zaczął swoje działania w 1972 i ma ogromną bibliotekę własnych produkcji filmowych. Seriale HBO, to także superprodukcje, jak Kompania braci, którą reżyserował sam Tom Hanks.

 

Program TV HBO

 

Program telewizyjny HBO

 

Nabywając usługę HBO GO, cena której wynosi obecnie 24,90zł na miesiąc, otrzymujmy także możliwość oglądania 3 kanałów TV HBO. Są to oczywiście typowe kanały filmowe, bez reklam, więc jeżeli ktoś ma ochotę oglądać na ekranie smartfona Wiadomości Polsatu czy TVN24, powinien wybrać raczej konkurencyjną ofertę.

 

Love Island - Wyspa miłości na Cyfrowy Polsat GO

 

Love Island – Wyspa Miłości i inne hity na platformie Cyfrowy Polsat GO

 

Reality Show to mocna strona kanału Polsat. Obecnie furorę robi sportowy show Tylko jeden, gdzie o sławę i szansę na profesjonalną karierę w KSW, walczy dziewięciu zawodników sportów walki. Tak więc Cyfrowy Polsat GO, to nie tylko Love Island, czy Zawsze warto, ale także escytująca rozrywka dla mężczyzn.

 

Telewizja Internetowa OTT na platformie Cyfrowy Polsat

 

Telewizja internetowa OTT, a Cyfrowy Polsat GO

 

O ile Polsat Go, jest dodatkiem do pakietów kanałów satelitarnych, które możemy zakupić już od 19,99zł na miesiąc, to Telewizja OTT stanowi całkiem nową i oddzielna propozycję programową. Za 20zł miesięcznie zyskujemy Pakiet Wygodny, a w nim 25 kanałów TV. Co ciekawe, za dodatkowe 20zł możemy wykupić Pakiet HBO i HBO GO. Można więc powiedzieć, że mamy tutaj tą usługę dostępną ze zniżką.

 

ICOK Cyfrowy Polsat Strefa Abonenta

 

ICOK Polsat – obsługa klienta online

 

Klienci Cyfrowy Polsat Go mają możliwość korzystania z wysoko ocenianego internetowego centrum obsługi. Można tam rozwiązać problemy związane z opłatą abonamentu, blokadą konta lub zgłaszać wszelkie awarie i usterki systemu. ICOK Cyfrowy Polsat obsługuje także kwestie związane z pakietem GO oraz Telewizją OTT.

 

Cyfrowy Polsat i HBO GO razem taniej

 

HBO GO czy Cyfrowy Polsat GO?

 

Wszystko zależy, jaka oferta filmowa nas interesuje. Jeżeli interesują nas programy informacyjne, sport i kultowe produkcje jak Świat według Kiepskich, lepsza będzie oferta polskiego operatora. Jeśli cenimy sobie oglądanie filmów i seriali, i nie zależy nam by śledzić wiadomości, warto zostać przy ofercie HBO. Jeżeli jednak szukamy okazji i chcemy mieć 2w1, super wariantem będzie Telewizja Internetowa OTT. Zyskamy zalety zarówno HBO GO, jak i Cyfrowy Polsat, za niższą cenę łączną.

maj  12