Call of War i najlepsze gry strategiczne PC

mar24
RTS Call of War 1942 i najlepsze gry strategiczne

Kwarantanna koronawirusa Covid-19, to nie tylko praca zdalna w domu, ale i więcej wolnego czasu, który musimy jakoś zapełnić. Historia komputerowej rozrywki, to niezapomniane gry komputerowe, które ciągle wspominamy z rozrzewnieniem. W naszym zespole, od lat sławą cieszy się Total Annihilation, którą swego czasu, wypuścił jako dodatek, magazyn komputerowy CD-Action. Kody do gry TA, ułatwiają oczywiście rozgrywkę, ale nawet bez nich, ta rewelacyjna gra z 1997, sprawia nam ciągle wiele radości.

 

Call of War 1942

 

Call of War 1942

 

Ta gra przeglądarkowa online, próbuje wpisać się w klimaty przebojów, których akcję również inspirowała, Druga Wojna Światowa, w swoim apogeum rozwoju. Battlefield 1942, czy Wargame, także rozgrywały się, w tym roku najgorętszych walk i kluczowych momentów, WWII:

 

  • Niesławna konferencja w Wannsee, na temat eksterminacji Żydów,
  • Erwin Rommel, wraz z Afrika Korps, rozpoczyna ofensywę w Afryce,
  • Powstaje Armia Krajowa, przekształcona ze Związku Walki Zbrojnej,
  • Reinhard Heydrich, ginie w zamachu w Pradze,
  • Bitwa o Midway, zmienia losy wojny na Pacyfiku,
  • Dwie bitwy pod El Alamein,
  • Desant pod Dieppe, we Francji,
  • Powstanie NSZ – Narodowe Siły Zbrojne,
  • Stalingrad – Friedrich von Paulus i 7 armia trafiają do okrążenia.

 

Call of War: World War 2

 

Call of War: World War 2

 

Produkcja studia Bystra Labs, dostępna na platformie Steam, pozwala nam napisać historię Drugiej Wojny Światowej na nowo. Do naszej dyspozycji, oddane są oddziały lądowe, powietrzne i morskie, aliantów oraz państw Osi. Aby uzyskać sukces w tej rozgrywce, musimy także budować efektywną gospodarkę i przemysł zbrojeniowy. Prowadzimy także, szeroko zakrojoną dyplomację oraz zawiązujemy sojusze, taktyczne i strategiczne. Wymagania sprzętowe, są bardzo racjonalne, tak więc w Call of War, zagramy na każdym laptopie, wyposażonym w procesor Intel Core i5 oraz grafikę Intel HD.

 

RTS - Real Time Strategy

 

RTS – strategia czasu rzeczywistego

 

Działania w grze tego typy zachodzą momentalnie. Przeciwnik działa jednocześnie z nami, podczas gdy strategie turowe, jak XCOM, Anno 1800 czy Total War, zmuszają nas, do czekania na swoją kolej. Inne sławne gry RTS, utrzymane w klimacie WWII, to między innymi: Company of Heroes, Men of War, Steel Division czy nieśmiertelny Commandos 2. Najlepsze gry strategiczne PC, w klimacie Science Fiction, to Supreme Commander, Red Alert czy niezapomniany Starcraft. Jeżeli interesują Was także najnowsze strzelanki, to sprawdźcie, czy macie wystarczająco mocny komputer:

 

Cyberpunk 2077 wymagania i premiera

 

Cyberpunk 2077 wymagania i premiera

 

Po globalnym sukcesie, jakim był Wiedźmin 3: Dziki Gon, świat czeka z zapartym tchem, na nowy hit od polskiego studia CD Projekt RED. To czy będzie to przebój, jest już co do zasady przesądzone. Entuzjastyczne przyjęcie, na targach E3 czy PGA 2019, pozostawiają jedynie pytanie „Kiedy”. Na platformach Steam oraz Gog.com jest już dostępna specjalna cyfrowa Edycja Kolekcjonerska Cyberpunk 2077. Więcej informacji, na temat daty premiery oraz wymagań sprzętowych gry, na naszym blogu firmowym Scrascom.

mar  24