Aktualności

cze24
Laptopy ranking 2020

Najlepsze tanie laptopy - ranking laptopów 2020

Ranking laptopów 2020? Jaki laptop kupić? Niekoniecznie musi to być zakup dewastujący nasz firmowy, czy domowy budżet. Tanie laptopy, to nie tylko byle jaki sprzęt z marketów elektroniki. W takim zakresie cenowym, możemy nabyć także biznesowe laptopy poleasingowe. Są to komputery używane, niemniej przywrócone do znakomitego stanu technicznego. Na naszym blogu, prezentujemy zarówno laptop do 1000 zł, 2000 zł czy nawet 3000 zł. W każdej z tych kategorii, będzie to notebook prezentujący świetna relację ceny do jakości.

cze  24
Więcej
cze24
Instrukcja użytkownika Windows 10

Ustawienia Windows 10 - porady i instrukcja użytkownika

System operacyjny Microsoft Windows 10, zdominował zarówno rynek korporacyjny, jak i konsumencki komputerów osobistych PC. Jest to bez wątpienia najbardziej udana iteracja oprogramowania giganta z Redmont. Duża praca programistów, jest widoczna zarówno w sferze wydajności, jak i optymalizacji systemu. Pewnym paradosem może wydawać się, że także na starszych komputerach, działa on lepiej i szybciej niż Windows 7. Na naszym blogu, opisujemy rozwiązania typowych problemów z Windows 10. Porady i instrukcja rozwiazania często występujących trudności z tym systemem, dalej na blogu scrascom.

cze  24
Więcej
cze24
Komputery poleasingowe Kraków

Tanie laptopy poleasingowe Kraków

Sprzęt poleasingowy i tanie biznesowe laptopy poleasingowe, Kraków zna od wielu lat. Małopolska, to ziemia ludzi pracowitych i doskonale obeznanych z realiami biznesowymi. Komputery po leasingu są tam cenione z uwagi na nieprzeciętny stosunek ceny do jakości. Notebooki Dell Latitude czy Lenovo Thinkpad są wzorowymi przykładami sprzętu, który będzie wydajnie pracował przez lata. Dodatkowa oszczędność to licencja Windows 10 Pro. Zapewnia ona szereg funkcji, niedostępnych w wersji Windows 10 Home. Scrascom oferuje takie komputery w klasie A+, to znaczy chociaż używane, to jednak w świetnej kondycji technicznej i wizualnej.

cze  24
Więcej
cze24
Komputery poleasingowe Warszawa

Tanie używane laptopy poleasingowe Warszawa

Mazowsze i Warszawa, to region gdzie od lat świetnie sprzedają się komputery i laptopy poleasingowe. Mieszkańcy stolicy, bardzo dobrzwe wiedzą, czego chcą i umieją znaleźć świetne okazje. Oszczędność, jaką daje sprzęt poleasingowy to nie tylko niższa cena. Jakość, jaką prezentują laptopy biznesowe Dell Latitude, czy Lenovo Thinkpad, nie ma sobie równych, pośród konstrukcji z marketów elektroniki. Dodatkowa zaleta, to licencja Windows 10 Pro - normalnie stanowiący koszt ponad 1000zł. Stąd też zrozumiały jest fakt, że laptop poleasingowy, to sprzęt często spotykany nie tylko w warszawskich firmach, ale także wśród studentów i gospodarstw domowych. 

cze  24
Więcej
cze24
Komputery poleasingowe Poznań

Tanie laptopy poleasingowe Poznań

Wielkopolska i Poznań, to region Polski, którego mieszkańcy są znani z oszczędności i umiejętności biznesowych. Laptopy poleasingowe, są tam znane od dawna, stanowiąc ciekawą alternatywę zakupową zarowno dla gospodarstw domowych, jak i dla przedsiębiorców. Mieszkańcy Poznania doceniają zarówno prestiżowe marki Apple czy Dell, jak i wytrzymałość serii Lenovo ThinkPad. Takie laptopy po leasingu gwarantują swoim nabywcom nie tylko świetną cenę. Taki komputer będzie pracował przez długie lata, wsparty o legalny system operacyjny Windows 10 pro.

cze  24
Więcej
cze24
Komputery poleasingowe Wrocław

Tanie używane laptopy poleasingowe Wrocław

Komputery i laptopy poleasingowe, od lat świetnie sprzedają się na Dolnym Śląsku. Wrocław to miasto ludzi przedsiębiorczych i zaradnych, gotowych by aktywnie szukać okazji zakupowych i oszczędności. Sprzęt poleasingowy, to z definicji urządzenia klasy biznes, zbudowane i sprawdzone, do długoletniej i wydajnej pracy w przedsiębiorstwach. Zastosowane w nich rozwiązania, gwarantują zarówno bezpieczeństwo danych, jak i komfort użytkowania. Wysokiej jakości ekrany i matryce, dostarczą dużo radości przy oglądaniu filmów i seriali. Laptopy dla grafików, nadają sią także, by grać na nich w najnowsze gry. Taki zakup to świetna inwestycja, zarówno do firmy, jak i do gospodarstwa domowego.

cze  24
Więcej
cze22
Głośniki komputerowe

Głośniki do komputera i laptopa

Komputer czy laptop, często służą nam jako podstawowe narzędzie do kontaktu ze światem. Bardzo ważny element tego doświadczenia, to dobrej jakości dzwięk, jaki emitują głośniki komputerowe. Chociaż laptopy, z definicji zawierają wbudowane głośniki, warto zwiększyć ich możliwości poprzez podłączenie lepszych kolumn zewnętrznych. Mamy tutaj do wyboru zarówno podłączenie sieciowe, jak i bezprzeowodowe. Pierwsze to najczęściej port audio jack, drugie to szybkie łącze Bluetooth. W każdym wypadku warto zainwestować w porządne głośniki do komputera. Dzięki nim, zarówno filmy, gry, jak i praca na komputerze, będą prawdziwą przyjemnością. Na naszym blogu zbadamy zarówno głośniki 2.1 jak i przestrzenne 5.1. Nie tylko audiofil doceni bass generowany przez głośnik niskotonowy subwooofer. Więcej na naszym blogu.

cze  22
Więcej
cze18
Laptop Apple czy Dell?

Laptop Dell czy Apple?

Możemy uznać za duże szczęście, gdy mamy możliwość wyboru, miedzy tak znakomitymi markami. Zarówno laptop Dell, jak i Apple, to absolutna najwyższa półka. Trzeba jednak dobrze zastanowić się nad wyborem jednej z nich, bo różnice sięgają znacznie głębiej, niż kiedy wybieramy samochód Mercedes czy Audi. Firma Apple to legendarny ekosystem macOS, odporny na wirusy, ale także bardzo mocno zamknięty. Laptop Dell, to typowy system operacyjny Windows i bardzo szeroka baza dostępnych aplikacji i programów. Obie firmy budują laptopy klasy premium, wykonane z najlepszych materiałów. Zarówno wzornictwo Apple, jak i Dell, naprawdę mogą się podobać. Więcej informacji, które zapewne pomogą w dokonaniu wyboru, na naszym blogu.

cze  18
Więcej
cze17
Pracownia komputerowa dla szkół

Pracownia komputerowa - komputery dla szkół

Szkoły i jednostki edukacyjne, obejmuje zwolnienie z VAT, przy zakupie określonych kategorii sprzętu komputerowego. W ten sposób może być wyposażona szkolna pracownia komputerowa. Niestety, Ustawodawca, nie umożliwił zakupu w ten sposób, komputerów przenośnych. Stawka VAT 0% dotyczy więc jedynie komputerów stacjonarnych, AIO oraz infrastuktury sieciowej. Scrascom realizuje zamównienia na szkolne pracownie informatyczne, dostarczając komputery dla szkół wraz z legalnym systemem operacyjnym. Dostępne w naszej ofercie komputery poleasingowe, renomowanych marek Dell. HP czy Lenovo, sprawią że taki zakup będzie zarówno ekonomiczny, jak i posłuży przez długie lata, efektywnemu kształceniu młodzieży.

cze  17
Więcej
cze15
Podkładka chłodząca pod laptopa

Podstawka pod laptopa czy podkładka chłodząca?

Laptopy na stałe zadomowiły się w naszych biurach i mieszkaniach. Świetnie sprawdzają się w podróży, czy w czasach, gdy wymagana jest praca zdalna. Przychodzi jednak czas, gdy potrzebujemy nieco więcej wygody. Jeżeli potrzebny nam jest większy monitor do pracy i zewnętrzna klawiatura, przyda się stacja dokująca. Jeżeli nasz laptop nie ma takiej opcji, możemy zadowolić się surogatem, jaki stanowi podstawka pod laptopa. Dziś na naszym blogu sprawdzamy, co tak naprawdę daje podkładka chłodząca pod laptopa. Z naszego punktu widzenia, jedyny efekt, to chłodniejsze kolana użytkownika. Więcej w naszym artykule. 

cze  15
Więcej