Aktualności

cze25
Jak włączyć touchpad

Touchpad nie działa? Jak go włączyć i wyłączyć?

Tak jak myszka dla komputera stacjonarnego, tak touchpad to podstawowe urządzenie sterujące laptopa. Jeżeli podłączamy do notebooka myszkę zewnętrzną, zdarza się, że chcemy wyłączyć touchpad, by zwyczajnie nie przeszkadzał. Zdarza się, że potem nie możemy go z powrotem włączyć. Dziś na blogu piszemy co robić, kiedy touchpad nie działa. Czasami to kwestia skrótu klawiszowego. Czasem wystarczy sterownik Synaptics Pointing Device Driver. Bywa, że przyda się czyszczenie komputera lub przywrócenie ustawień BIOS. Więcej w naszym artykule.

cze  25
Więcej
cze24
Windows 10 Home cena

Ile kosztuje Windows 10? Cena wersji home i professional

Kupując laptop poleasingowy, zyskujecie Państwo Windows 10 Pro, w jego cenie. Ile jednak kosztuje ten system operacyjny Microsoft, kiedy kupowany jest z nowym komputerem, lub niezależnie? Dziś na blogu Scrascom, Windows 10 - cena wersji Pro i Home w różnych konfiguracjach. Oczywiście, koszt licencji systemu Windows będzie zależał od rodzaju jego zastosowania. Na niższą cenę mogą liczyć studenci i użytkownicy domowi. Znacznie więcej zapłacą firmy i przedsiębiorcy. Wyjaśniamy też różnicę między Windows 10 Pro i Home. Sprawdzimy też, co to takiego niesławny Windows 10 w trybie S.

cze  24
Więcej
cze24
Ile kosztuje Microsoft Office

Ile kosztuje pakiet Microsoft Office? Cena 2020 w Polsce

Edytor tekstów MS Word i arkusz kalkulacyjny MS Excel, to codzienne narzędzia naszej pracy na komputerze PC. Chociaż istnieją także bezpłatne alternatywy, jak chociażby OpenOffice, ich udział w rynku jest minimalny. Na naszym blogu, analizujemy dziś dostępne warianty, w jakich możemy nabyć w Polsce pakiet biurowy Microsoft Office. Cena będzie zależała, zarówno od zastosowań (użytkownik domowy, student czy przedsiębiorca), jak i od sposobu opłaty. Office 365 działa w ramach płatności abonamentowej, pozwalając nam rozłożyć w czasie koszty jego zakupu. Na naszym blogu opisujemy nie tylko warianty MS Office, ale także alternatywne pakiety biurowe.

cze  24
Więcej
cze24
Laptopy ranking 2020

Najlepsze tanie laptopy - ranking laptopów 2020

Ranking laptopów 2020? Jaki laptop kupić? Niekoniecznie musi to być zakup dewastujący nasz firmowy, czy domowy budżet. Tanie laptopy, to nie tylko byle jaki sprzęt z marketów elektroniki. W takim zakresie cenowym, możemy nabyć także biznesowe laptopy poleasingowe. Są to komputery używane, niemniej przywrócone do znakomitego stanu technicznego. Na naszym blogu, prezentujemy zarówno laptop do 1000 zł, 2000 zł czy nawet 3000 zł. W każdej z tych kategorii, będzie to notebook prezentujący świetna relację ceny do jakości.

cze  24
Więcej
cze24
Instrukcja użytkownika Windows 10

Ustawienia Windows 10 - porady i instrukcja użytkownika

System operacyjny Microsoft Windows 10, zdominował zarówno rynek korporacyjny, jak i konsumencki komputerów osobistych PC. Jest to bez wątpienia najbardziej udana iteracja oprogramowania giganta z Redmont. Duża praca programistów, jest widoczna zarówno w sferze wydajności, jak i optymalizacji systemu. Pewnym paradosem może wydawać się, że także na starszych komputerach, działa on lepiej i szybciej niż Windows 7. Na naszym blogu, opisujemy rozwiązania typowych problemów z Windows 10. Porady i instrukcja rozwiazania często występujących trudności z tym systemem, dalej na blogu scrascom.

cze  24
Więcej
cze24
Komputery poleasingowe Kraków

Tanie laptopy poleasingowe Kraków

Sprzęt poleasingowy i tanie biznesowe laptopy poleasingowe, Kraków zna od wielu lat. Małopolska, to ziemia ludzi pracowitych i doskonale obeznanych z realiami biznesowymi. Komputery po leasingu są tam cenione z uwagi na nieprzeciętny stosunek ceny do jakości. Notebooki Dell Latitude czy Lenovo Thinkpad są wzorowymi przykładami sprzętu, który będzie wydajnie pracował przez lata. Dodatkowa oszczędność to licencja Windows 10 Pro. Zapewnia ona szereg funkcji, niedostępnych w wersji Windows 10 Home. Scrascom oferuje takie komputery w klasie A+, to znaczy chociaż używane, to jednak w świetnej kondycji technicznej i wizualnej.

cze  24
Więcej
cze24
Komputery poleasingowe Warszawa

Tanie używane laptopy poleasingowe Warszawa

Mazowsze i Warszawa, to region gdzie od lat świetnie sprzedają się komputery i laptopy poleasingowe. Mieszkańcy stolicy, bardzo dobrzwe wiedzą, czego chcą i umieją znaleźć świetne okazje. Oszczędność, jaką daje sprzęt poleasingowy to nie tylko niższa cena. Jakość, jaką prezentują laptopy biznesowe Dell Latitude, czy Lenovo Thinkpad, nie ma sobie równych, pośród konstrukcji z marketów elektroniki. Dodatkowa zaleta, to licencja Windows 10 Pro - normalnie stanowiący koszt ponad 1000zł. Stąd też zrozumiały jest fakt, że laptop poleasingowy, to sprzęt często spotykany nie tylko w warszawskich firmach, ale także wśród studentów i gospodarstw domowych. 

cze  24
Więcej
cze24
Komputery poleasingowe Poznań

Tanie laptopy poleasingowe Poznań

Wielkopolska i Poznań, to region Polski, którego mieszkańcy są znani z oszczędności i umiejętności biznesowych. Laptopy poleasingowe, są tam znane od dawna, stanowiąc ciekawą alternatywę zakupową zarowno dla gospodarstw domowych, jak i dla przedsiębiorców. Mieszkańcy Poznania doceniają zarówno prestiżowe marki Apple czy Dell, jak i wytrzymałość serii Lenovo ThinkPad. Takie laptopy po leasingu gwarantują swoim nabywcom nie tylko świetną cenę. Taki komputer będzie pracował przez długie lata, wsparty o legalny system operacyjny Windows 10 pro.

cze  24
Więcej
cze24
Komputery poleasingowe Wrocław

Tanie używane laptopy poleasingowe Wrocław

Komputery i laptopy poleasingowe, od lat świetnie sprzedają się na Dolnym Śląsku. Wrocław to miasto ludzi przedsiębiorczych i zaradnych, gotowych by aktywnie szukać okazji zakupowych i oszczędności. Sprzęt poleasingowy, to z definicji urządzenia klasy biznes, zbudowane i sprawdzone, do długoletniej i wydajnej pracy w przedsiębiorstwach. Zastosowane w nich rozwiązania, gwarantują zarówno bezpieczeństwo danych, jak i komfort użytkowania. Wysokiej jakości ekrany i matryce, dostarczą dużo radości przy oglądaniu filmów i seriali. Laptopy dla grafików, nadają sią także, by grać na nich w najnowsze gry. Taki zakup to świetna inwestycja, zarówno do firmy, jak i do gospodarstwa domowego.

cze  24
Więcej
cze22
Głośniki komputerowe

Głośniki do komputera i laptopa

Komputer czy laptop, często służą nam jako podstawowe narzędzie do kontaktu ze światem. Bardzo ważny element tego doświadczenia, to dobrej jakości dzwięk, jaki emitują głośniki komputerowe. Chociaż laptopy, z definicji zawierają wbudowane głośniki, warto zwiększyć ich możliwości poprzez podłączenie lepszych kolumn zewnętrznych. Mamy tutaj do wyboru zarówno podłączenie sieciowe, jak i bezprzeowodowe. Pierwsze to najczęściej port audio jack, drugie to szybkie łącze Bluetooth. W każdym wypadku warto zainwestować w porządne głośniki do komputera. Dzięki nim, zarówno filmy, gry, jak i praca na komputerze, będą prawdziwą przyjemnością. Na naszym blogu zbadamy zarówno głośniki 2.1 jak i przestrzenne 5.1. Nie tylko audiofil doceni bass generowany przez głośnik niskotonowy subwooofer. Więcej na naszym blogu.

cze  22
Więcej