Aktualności

cze24
Komputery poleasingowe Warszawa

Tanie używane laptopy poleasingowe Warszawa

Mazowsze i Warszawa, to region gdzie od lat świetnie sprzedają się komputery i laptopy poleasingowe. Mieszkańcy stolicy, bardzo dobrzwe wiedzą, czego chcą i umieją znaleźć świetne okazje. Oszczędność, jaką daje sprzęt poleasingowy to nie tylko niższa cena. Jakość, jaką prezentują laptopy biznesowe Dell Latitude, czy Lenovo Thinkpad, nie ma sobie równych, pośród konstrukcji z marketów elektroniki. Dodatkowa zaleta, to licencja Windows 10 Pro - normalnie stanowiący koszt ponad 1000zł. Stąd też zrozumiały jest fakt, że laptop poleasingowy, to sprzęt często spotykany nie tylko w warszawskich firmach, ale także wśród studentów i gospodarstw domowych. 

cze  24
Więcej
cze24
Komputery poleasingowe Poznań

Tanie laptopy poleasingowe Poznań

Wielkopolska i Poznań, to region Polski, którego mieszkańcy są znani z oszczędności i umiejętności biznesowych. Laptopy poleasingowe, są tam znane od dawna, stanowiąc ciekawą alternatywę zakupową zarowno dla gospodarstw domowych, jak i dla przedsiębiorców. Mieszkańcy Poznania doceniają zarówno prestiżowe marki Apple czy Dell, jak i wytrzymałość serii Lenovo ThinkPad. Takie laptopy po leasingu gwarantują swoim nabywcom nie tylko świetną cenę. Taki komputer będzie pracował przez długie lata, wsparty o legalny system operacyjny Windows 10 pro.

cze  24
Więcej
cze24
Komputery poleasingowe Wrocław

Tanie używane laptopy poleasingowe Wrocław

Komputery i laptopy poleasingowe, od lat świetnie sprzedają się na Dolnym Śląsku. Wrocław to miasto ludzi przedsiębiorczych i zaradnych, gotowych by aktywnie szukać okazji zakupowych i oszczędności. Sprzęt poleasingowy, to z definicji urządzenia klasy biznes, zbudowane i sprawdzone, do długoletniej i wydajnej pracy w przedsiębiorstwach. Zastosowane w nich rozwiązania, gwarantują zarówno bezpieczeństwo danych, jak i komfort użytkowania. Wysokiej jakości ekrany i matryce, dostarczą dużo radości przy oglądaniu filmów i seriali. Laptopy dla grafików, nadają sią także, by grać na nich w najnowsze gry. Taki zakup to świetna inwestycja, zarówno do firmy, jak i do gospodarstwa domowego.

cze  24
Więcej
cze22
Głośniki komputerowe

Głośniki do komputera i laptopa

Komputer czy laptop, często służą nam jako podstawowe narzędzie do kontaktu ze światem. Bardzo ważny element tego doświadczenia, to dobrej jakości dzwięk, jaki emitują głośniki komputerowe. Chociaż laptopy, z definicji zawierają wbudowane głośniki, warto zwiększyć ich możliwości poprzez podłączenie lepszych kolumn zewnętrznych. Mamy tutaj do wyboru zarówno podłączenie sieciowe, jak i bezprzeowodowe. Pierwsze to najczęściej port audio jack, drugie to szybkie łącze Bluetooth. W każdym wypadku warto zainwestować w porządne głośniki do komputera. Dzięki nim, zarówno filmy, gry, jak i praca na komputerze, będą prawdziwą przyjemnością. Na naszym blogu zbadamy zarówno głośniki 2.1 jak i przestrzenne 5.1. Nie tylko audiofil doceni bass generowany przez głośnik niskotonowy subwooofer. Więcej na naszym blogu.

cze  22
Więcej
cze18
Laptop Apple czy Dell?

Laptop Dell czy Apple?

Możemy uznać za duże szczęście, gdy mamy możliwość wyboru, miedzy tak znakomitymi markami. Zarówno laptop Dell, jak i Apple, to absolutna najwyższa półka. Trzeba jednak dobrze zastanowić się nad wyborem jednej z nich, bo różnice sięgają znacznie głębiej, niż kiedy wybieramy samochód Mercedes czy Audi. Firma Apple to legendarny ekosystem macOS, odporny na wirusy, ale także bardzo mocno zamknięty. Laptop Dell, to typowy system operacyjny Windows i bardzo szeroka baza dostępnych aplikacji i programów. Obie firmy budują laptopy klasy premium, wykonane z najlepszych materiałów. Zarówno wzornictwo Apple, jak i Dell, naprawdę mogą się podobać. Więcej informacji, które zapewne pomogą w dokonaniu wyboru, na naszym blogu.

cze  18
Więcej
cze17
Pracownia komputerowa dla szkół

Pracownia komputerowa - komputery dla szkół

Szkoły i jednostki edukacyjne, obejmuje zwolnienie z VAT, przy zakupie określonych kategorii sprzętu komputerowego. W ten sposób może być wyposażona szkolna pracownia komputerowa. Niestety, Ustawodawca, nie umożliwił zakupu w ten sposób, komputerów przenośnych. Stawka VAT 0% dotyczy więc jedynie komputerów stacjonarnych, AIO oraz infrastuktury sieciowej. Scrascom realizuje zamównienia na szkolne pracownie informatyczne, dostarczając komputery dla szkół wraz z legalnym systemem operacyjnym. Dostępne w naszej ofercie komputery poleasingowe, renomowanych marek Dell. HP czy Lenovo, sprawią że taki zakup będzie zarówno ekonomiczny, jak i posłuży przez długie lata, efektywnemu kształceniu młodzieży.

cze  17
Więcej
cze15
Podkładka chłodząca pod laptopa

Podstawka pod laptopa czy podkładka chłodząca?

Laptopy na stałe zadomowiły się w naszych biurach i mieszkaniach. Świetnie sprawdzają się w podróży, czy w czasach, gdy wymagana jest praca zdalna. Przychodzi jednak czas, gdy potrzebujemy nieco więcej wygody. Jeżeli potrzebny nam jest większy monitor do pracy i zewnętrzna klawiatura, przyda się stacja dokująca. Jeżeli nasz laptop nie ma takiej opcji, możemy zadowolić się surogatem, jaki stanowi podstawka pod laptopa. Dziś na naszym blogu sprawdzamy, co tak naprawdę daje podkładka chłodząca pod laptopa. Z naszego punktu widzenia, jedyny efekt, to chłodniejsze kolana użytkownika. Więcej w naszym artykule. 

cze  15
Więcej
cze11
Rick and Morty season 4

Rick i Morty sezon 4 nowe odcinki już dostępne

Przebojowy serial animowany Rick i Morty sezon 4 powraca po ponad półrocznej przerwie. Wczoraj na polskiej platformie Netflix pojawiły się nowe odcinki o 6go do 10go. Fani tego serialu studia Adult swim, czekali na nie od listopada 2019. Rick Sanchez i jego wnuk Morty dostarczają nam nie tylko rozrywki. Głębsza warstwa tego serialu, to także zawansowana fizyka kwantowa i skomplikowane kwestie moralne. Bez wątpienia, nowe odcinki Rick and Morty season 4, dostarczą nam nie tylko rozrywki, ale także tematów do przemyśleń.

cze  11
Więcej
cze10
Photoshop cena

Photoshop za darmo i jaka cena w abonamencie Adobe?

Najpopularniejszy na świecie edytor grafiki i fotografii, Adobe Photoshop CC, stanowi znaczny wydatek. Wybierają go nie tylko firmy i agencje reklamowe, ale także entuzjaści fotografii. Na szczęście, obecnie jest on dostępny również w formie licencji abonamentowej. Możemy wówczas korzystać z Photoshopa w formule, którą znamy z pakietu biurowego Microsoft Office 365. Pamiętajmy, że cena Photoshop obejmuje także dostęp do Adobe Creative Cloud oraz przydatnej bazy materiałów Adobe Stock. Scrascom oferuje profesjonalne laptopy dla grafików. Takie stacje robocze, mogą być opcjonalnie, wyposażane w testowe wersje Photoshop za darmo. Pozwali to w pełni zapoznać się z programem i podjąć świadomą decyzję, o jego zakupie. 

cze  10
Więcej
cze09
Laptop Microsoft Surface Book

Laptop 2w1 Microsoft Surface Book z mocną grafiką Nvidia

Laptopy 2w1, Microsoft Surface Book, to mocni konkurencji dla Apple MacBook Pro i MacBook Air. Obie linie produktowe stanowią flagowe gadżety swoich korporacji, łącząc w jednym urządzeniu, własny software i hardware. Wykonane z najlepszych materiałów i wyposażone w najlepsze komponenty, wyróżniają się także bardzo wysoką ceną. Na szczęście, laptop 2w1 Microsoft Surface, podobnie jak MacBook Pro, można nabyć znacznie taniej jako sprzęt poleasingowy. W ofercie Scrascom, linia Microsoft Surface jest reprezentowana także przez lekki tablet z Window, Microsoft Surface Pro. Dziś na blogu pokazujemy także mniej znane funkcje najmocniejszego Microsoft Surface Book. Na jego pokładzie pracują zarówno procesor Intel Core i7 oraz szybka karta graficzna Nvidia.

cze  09
Więcej