Aktualności

gru17
Laptopy poleasingowe Wrocław

Tanie laptopy Wrocław - najlepsze komputery poleasingowe w 2019

Tanie laptopy Wrocław i cały region Dolnośląski zna od dawna. Używane komputery biznesowe po leasingu są popularne zarówno wśród odbiorców domowych jak i firm. Nie tylko cena jest tutaj czynnikiem decydującym. Laptopy poleasingowe i PC stacjonarne dostarczają najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Jeżeli dodać do tego darmowe de facto oprogramowanie operacyjne Windows, zakup taki wydaje się prawie oczywisty. Ważne by kupując taki sprzęt znaleźć wiarygodnego sprzedawcę, zapewniającego wysokiej jakości produkt i realną realizację uprawnień gwarancyjnych.

gru  17
Więcej
gru04
Laptopy do diagnostyki samochodowej

Laptop HP ProBook z RS232 do diagnostyki samochodowej

Laptopy HP ProBook to najwyższa seria sprzętów biznesowych dla profesjonalistów. Dziś prezentujemy model ProBook 6560B, wyposażony w szybki procesor Intel Core i5, dysk SSD oraz port RS2322. Port szeregowy jest ceniony wśród specjalistów diagnostyki samochodowej, jako umożliwiający podłączenie szeregu interfejsów diagnostycznych. Na naszym blogu opiszemy też inne laptopy do diagnostyki motoryzacyjnej, także wykorzystujące przejściówkę RS232 do USB. Uważamy, że w tego rodzaju pracy świetnie sprawdzi się także seria Lenovo ThinkPad, posiadająca certyfikat odporności MIL-STD-810-G.

gru  04
Więcej
maj15
Laptopy Lenovo ThinkPad T440p

Lenovo ThinkPad T440p

Laptopy Lenovo ThinkPad mają na rynku zasłużoną renomę. Słyną z wytrzymałości, którą potwierdza certyfikat MIL-STD-810G, wystawiany przez Departament Obrony USA. Testy obejmowały bezawaryjną pracę na wysokości 15000 stóp, w zmiennych warunkach temperatury, od -20 do +60 stopni Celsjusza. Linia ThinkPad, do 2005 należała do amerykańkiego koncernu IBM, a jej charakterystyczne wzornictwo, pozstaje praktycznie niezmienne już od 1990 roku. W ofercie Scrascom, posiadamy bardzo szeroki wybór tych komputerów przenośnych. Tradycyjnie, z roczną gwarancję i legalnym Windows 10 Pro. Mobilna seria X, flagowa linia T oraz topowe ThinkPad X1 Carbon, u nas z darmową, ubezpieczoną przesyłką kurierską, na terenie całego kraju.

maj  15
Więcej
kwi26
Tablet z Windows Lenovo Thinkpad 10

Tablet Lenovo ThinkPad 10 Intel Atom 4GB RAM 120GB SSD Windows 10 Pro

Ten pracujący pod kontrolą Windows 10 Pro, tablet Lenovo dla profesjonalisty, świetnie poradzi sobie nie tylko z programami typu edytor tekstów, czy arkusz kalkulacyjny. Szybka karta graficzna oraz łączność bezprzewodowa, pozwolą na wygodną rozrywkę dzięki serwisom Netflix, Tidal czy Spotify. To urządzenie klasy premium waży tylko 600 gram i jest niezwykle odporne, dzięki obudowie wykonanej z wytrzymałego aluminium i pokryciu ekranu pancernym szkłem Corning Gorilla Glass. W Scrascom, jako laptopy poleasingowe, tradycyjnie w super cenie, zawierającej nie tylko Windows 10, ale również oryginalną, dedykowaną klawiaturę ThinkPad Folio. 

kwi  26
Więcej
kwi23
Lenovo ThinkPad X1 Carbon

Lenovo X1 Carbon topowy ultrabook do 3000 zł

Lenovo X1 Carbon to ultrabook ekstremalny, dla bardzo wymagającego nabywcy, z niezwykle zasobnym portfelem. W wypadku tego notebooka występuje wiele parametrów z przedrostkiem "NAJ". Najlżejszy, najcieńszy i co tu dużo kryć, najdroższy przenośny komputer biznesowy. Lider linii Thinkpad, stworzonej w 1990 przez amerykański IBM i przejętej w 2005 przez Lenovo. Nowy producent nie tylko nie zepsuł renomy tej prestiżowej marki, ale sprawił, że stała się ona synonimem prestiżu, wytrzymałości i najlepszych, dostępnych w danym czasie na rynku, części i kompenentów. Jako laptopy poleasingowe, te ultrabooki premium, są dostępne dla szerokiego grona nabywców bizneswych i prywatnych. W Scrascom można stać się posiadaczem tego dzieła sztuki użytkowej, płacąc praktycznie 1/3, do 1/4, jego początkowej ceny.

kwi  23
Więcej