Aktualności

cze19

Stacjonarne komputery poleasingowe

Nasi Klienci często pytali o stacjonarne komputery poleasingowe klasy biznes, stąd też wychodząc na przeciwko tym oczekiwaniom przygotowaliśmy ofertę wysokiej klasy zestawów PC. Naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości komponentów w najlepszych cenach.

cze  19
Więcej
kwi26

Tablet dla profesjonalistów: Lenovo ThinkPad Tablet 10

W ofercie Scrascom pojawił się nowy mocarz w kategorii "Profesjonalista wagi piórkowej". Tablet Lenovo ThinkPad 10, wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Atom x7-Z8750 4 x 2.56 GHz,  4GB pamięci RAM oraz 120GB szybki dysk SSD. Wszystko to pracuje pod kontrolą Windows 10 PRO, który wygląda znakomicie na wyświetlaczu IPS wysokiej jakości o rozdzielczości 1980x1080 pikseli. Ten tablet czy, też laptop poleasingowy z doczepianą klawiaturą jest dostępny w Scrascom już za 900zł brutto.

Laptop poleasingowy Lenovo dostępny w Scrascom

kwi  26
Więcej
kwi23
Sprzedajemy komputery poleasingowe i laptopy klasy biznes

Król ultrabooków mobilnych Lenovo X1 Carbon 4 w ofercie Scrascom za 1/3 ceny

ThinkPad X1 Carbon: lekki jak piórko, 14-calowy Ultrabook™ dla biznesmena

Ultracieniutki. Niewiarygodnie lekki. Ultramocny. Dla zwykłego Ultrabooka™, te cechy mogą się wzajemnie wyłącznie wykluczać. Jednak Lenovo X1 Carbon nie jest zwykłym ultrabookiem biznesowym. Jego wzmocniona karbonem obudowa, przeszła ekstremalne testy wytrzymałościowe, w tym wojskowe wg. standardów departamentu obrony USA. Jego bateria zapewnia cały dzień pracy na baterii. W aktualnej ofercie Mediaekspert, trzeba za niego zapłacić prawie 9500zł w ofercie Scrascom można go kupić jako laptop poleasingowy, w idealnym stanie i gwarancją za 1/3 tej ceny, czyli 3400zł

 
 
kwi  23
Więcej